Piedalies konkursā ‘’Ziemassvētku ieskandināšana’’ un laimē svētku balvas

No 4. līdz 17. decembrim kanāls ReTV aicina piedalīties konkursā “Ziemassvētku ieskandināšana’’ un laimēt vienu no pieciem vērtīgiem balvu komplektiem, ko ir sarūpējuši astoņi atbalstītāji, lai gada gaidītākajos svētkos Tu varētu iesoļot uz pacilātas nots!

Katrā balvu komplektā būs iespējams atrast Aizraujošā bērnu izklaides centra “Brīnumu mežs” dāvanu karte, spilvens saldam miegam un dāvanu karte no “Optimus mēbeles”, “Ķestermuiža” dāvanu karte tavam atpūtas piedzīvojumam, kārdinošie labumi no Siera un makaronu ražotnes Raunā, gardi produkti tavam svētku galdam no ‘’Dimdiņi’’, augstākās kvalitātes zivju produkti no SIA ‘’DAGI’’, grozs ar ‘’Skrīveru saldumi’’ našķiem un ‘’My Skin’’ produkti ādas lutināšanai!


Konkursa noteikumi:

Konkurss norisināsies ReTV “Facebook” lapā no 4. līdz 17. decembrim. 

Pie ieraksta “Ziemassvētku ieskandināsana” spied “Patīk’’ un atzīmē draugu, ar kuru vēlētos dalīties iegūtajā balvā. Jau 18. decembrī izlozēsim piecus laimīgos uzvarētājus. 

Balvas aicināsim saņemt no 19. decembra līdz 22. decembrim ReTV birojā Valmierā, Purva ielā 12a, darba laikā no pl. 9.00 līdz 17.00. Balvu satura dēļ balvas netiks sūtītas un izņemšanas termiņš netiks pagarināts. Ar katru uzvarētāju sazināsimies individuāli un vienosimies par balvas saņemšanas laiku.

ReTV konkursam “Ziemassvētku ieskandināšana’’ balvas ir sarūpējuši mūsu sadarbības partneri. Balvu komplektos varēs atrast šādas dāvanas:


Aizraujošā bērnu izklaides centra “Brīnumu mežs” dāvanu karte

Bērnu izklaides centrs “Brīnumu mežs” Valmierā un Siguldā. “Brīnumu mežs” ir bērnu izklaides centrs iekštelpās, kas atvērts visos gadalaikos. Tajā būs interesanti pavadīt laiku gan lieliem, gan maziem un visai ģimenei kopā.  

Mēs piedāvājam plaša spektra aktīvās atpūtas iespējas visai ģimenei, kas aizrauj un vieno cilvēkus- neatkarīgi no viņu vecuma vai fiziskās sagatavotības līmeņa. Siltajā sezonā piedāvājam plaša spektra izvēli ar piepūšamajām atrakcijām gan bērniem, gan pieaugušajiem. Īstu jautrību un neaizmirstamu ballīti jums sagādāsim ar mūsu putu ballītēm. “Brīnumu mežs” vieta, kur mājo bērnu prieks un smiekli!  

Vairāk informācijas: www.brinumumezs.com 

Spilvens saldam miegam un dāvanu karte no “Optimus mēbeles”

Labiekārtota vide ir viens no priekšnoteikumiem mūsu labsajūtai ikdienā.

OPTIMUS MĒBELES piedāvā plašāko mēbeļu sortimentu, lai ikviens varētu iekārtot savu mājokli atbilstoši savām vēlmēm un iespējām. Pie mums Jūs atradīsiet piemērotas mēbeles mājīgai viesistabai, saulainai bērnistabai, komfortablai darba vietai, funkcionālai virtuvei, praktiskam priekšnamam vai ērtai guļamistabai, kur atgūt spēkus nākamajai dienai. Smelies iedvesmu sava mājokļa pārmaiņām OPTIMUS MĒBELES veikalos visā Latvijā vai internetveikalā www.optimus.lv .

“Ķestermuiža” dāvanu karte tavam atpūtas piedzīvojumam

Tavs atpūtas piedzīvojums sākas Ķestermuižā!

Ja vēlies uz mirkli attapties ezera krastā Vidzemes augstienē, lai baudītu ne tikai mieru un klusumu, bet arī aktīvās atpūtas iespējas, tad Ķestermuižai jābūt Tavam nākamajam ceļojuma galamērķim, kas atrodas vien piecu minūšu attālumā no Vidzemes lepnuma – Alūksnes!

Ķestermuižas mājas vēsture ir sena un piedzīvojumiem pilna, tāpēc piedāvājam Tev nakšņot tieši šeit. Tavā rīcībā būs visa māja un tai piegulošā teritorija – Tev būs iespēja baudīt ekskluzīvu atpūtu tieši Pullana ezera krastā. Ķestermuižā vieta atradīsies pat 23 nakšņotājiem

Savukārt, mazākām kompānijām lieliskas naktsmājas būs amūsu Pullanmājas Laima un Līksma. Daudzveidīgās dabas ieskautais Pullana ezers būs pieejams visu diennakti, lai vari ļauties ezera rāmajam ūdenim aizskalot ikdienas rūpes!

Vairāk informācijas: www.kestermuiza.lv 

Kārdinošie labumi no Siera un makaronu ražotnes Raunā

Siera ražotne Raunā ir vienīgā vieta Baltijā, kur top daudzu tik iecienītais Zaļais siers. Viena no siera svarīgākajām sastāvdaļām – garšaugs sierāboliņš - tiek audzēts pašu dārzā. Ražotnē top vēl arī citi beramie sieri – ar baravikām, ar ķiploku un ar garšaugiem. Brīnišķīgs papildinājums jūsu maltītei!

Paralēli sieram Raunā top arī vairāk kā 20 makaronu veidi. Ar baravikām, krāsainie, ar bekonu, kaņepēm, ķiplokiem, tomātiem, garšaugiem – izvēle katrai gaumei!

Visus kārdinošos sierus un plašo makaronu klāstu pasūti www.sierarazotne.lv

Gardi produkti tavam svētku galdam no ‘’Dimdiņi’’

SIA „Dimdiņi” ir ģimenes uzņēmums un viens no lielākajiem dārzeņu audzēšanas un pārstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas specializējies kāpostu audzēšanā kopš 1992. gada. Mēs zinām, ka tikai rūpējoties par esošo, var saglabāt labāko un veidot jauno. Dimdiņos mēs apvienojam cieņu pret tradīcijām ar mūsdienīgu skatu, lai radītu tīru, veselīgu un garšīgu ēdienu.

Vairāk informācijas: www.dimdini.lv 

Augstākās kvalitātes zivju produkti no SIA ‘’DAGI’’

SIA DAGI ir neliels, draudzīgs uzņēmums, kas ražo zivju produkciju Latvijas vidienē, netālu no Rīgas. Mums ir vairāk nekā 28 gadu pieredze. Mūsu produktu klāstā ir zivju preservi, karsti un auksti kūpinātas zivis, ceptas un kūpinātas zivis želejā. Zivju smēriņi, zivju grilldesas un zivju cīsiņi ir izstrādes procesā.

Rūpējoties par apkārtējo vidi, mēs esam uzsākuši produktu iepakošanu stikla tarā. Izmantojot jaunākās iepakošanas tehnoloģijas dažiem saviem produktiem varam piedāvāt līdz pat 180 dienu realizācijas laiku.

Pašlaik SIA DAGI eksportē uz 5 valstīm, taču mēs vienmēr meklējam jaunus partnerus, lai palielinātu mūsu pārdošanas apjomu.

Vairāk informācijas: www.dagi.lv 

Grozs ar ‘’Skrīveru saldumi’’ našķiem 

Mēs ticam – vislabākie saldumi ir tie, kas ir visgaršīgākie, bet uzburt neaizmirstamu garšu var tikai izvēloties vislabākās sastāvdaļas. Tā ir mūsu pārliecība, par kuru stāvam un krītam. Mēs gribam, lai ik konfekte, šokolāde vai īriss būtu kā mazs, bet spēcīgs apliecinājums mūsu fanātiskajai aizrautībai ar sastāvdaļu kvalitāti, sākot no izcilākā Latvijas bioloģiskā piena Gotiņām un beidzot ar gardākajiem augļiem, pēc kuriem dodamies uz tālo Čīli.

Vairāk informācija: www.skriverusaldumi.lv 

‘’My Skin’’ produkti ādas lutināšanai

  • Isispharma SECALIA lipīdu atjaunojošs balzāms. Pirmais balzams ar fluīda konsistenci. Sejai, plakstiņiem un ķermenim. Nekavējoties nomierina ādu, samazina niezi, nodrošina mitrināšanu līdz pat 24h. Minimālistisks sastāvs. Bez aromātvielām. Nenosprosto poras.
  • Bioderma Sensibio Micelārā attīrošā eļļa. Maigi notīra piesārņojuma daļiņas, ūdens noturīgu dekoratīvo kosmētiku un saules aizsargfiltrus, saglabājot ādas dabisko pH. Divkāršas darbības micelārā tehnoloģija nodrošina efektīvu ādas attīrīšanu un vienlaikus kopj ādu. Lietošanas laikā eļļa pārvēršas pieniņā.
  • Beauterra Šī sviesta Marseļas šķidrās ziepes. Dabiskas, aromātiskas ziepes rokām un ķermenim lietošanai ikdienā. Gatavotas no augstvērtīgām augu eļļām. Piemērotas pat jutīgai ādai un bērniem.

Vairāk informācijas: www.myskin.lv