Saistībā ar dzelzceļa pārmiju maiņu decembra sākumā divas dienas maršrutā Trepe-Līvāni pasažierus pārvadās autobuss

Saistībā ar dzelzceļa pārmiju maiņu Trepes dzelzceļa stacijā 1.decembrī un 6.decembrī četru vilcienu reisu pasažierus maršrutā Trepe-Līvāni pārvadās ar autobusiem, aģentūru LETA informēja AS "Pasažieru vilciens" pārstāvji.

Saistībā ar pārmiju maiņu ir veiktas izmaiņas vilcienu kustības grafikā. Izmaiņas ietekmēs vilciena Nr.802, kas no Rīgas izbrauc uz Daugavpili plkst.7.31, un Nr.808, kas no Rīgas izbrauc uz Daugavpili plkst.13.01, kā arī vilciena Nr.887, kas izbrauc no Daugavpils uz Rīgu plkst.7.25, un vilciena Nr.881, kas izbrauc no Daugavpils uz Rīgu plkst.12.50, pasažierus.

Vilcienu Nr.802 un Nr.808 pasažieri Trepes stacijā varēs pārsēsties autobusos, kas tos aizvedīs uz Līvānu staciju, lai no tās ar vilcieniem varētu turpināt ceļu uz Daugavpili. Plānots, ka autobusi no dzelzceļa stacijas "Trepe" izbrauks plkst.9.56 un plkst.15.22.

Vilcienu Nr.897 un Nr.881 pasažierus maršrutā Līvāni-Trepe aizvedīs autobusi, lai no Trepes stacijas turpinātu ceļu ar vilcieniem uz Rīgu. Plānots, ka autobusi no dzelzceļa stacijas "Līvāni" izbrauks plkst.8.24 un plkst.13.49.

"Pasažieru vilciena" tīmekļa vietnē un mobilajā lietotnē publicētais vilcienu kustības saraksts jau ietver šīs izmaiņas. 

Autobusos derīgas vilcienam paredzētās biļetes, tos apkalpos konduktori kontrolieri. Autobusos nav paredzēts pārvadāt velosipēdus.


Foto: Freepik