Puse autovadītāju neved līdzi saskaņoto paziņojumu

Puse autovadītāju nevadā līdzi saskaņoto paziņojumu. un vēl liela daļa nemaz nezina - kādos gadījumos šos paziņojumus var izmantot, lai nebūtu jāsauc policija. Jau vairāk nekā gadu saskaņoto paziņojumu var aizpildīt mobilā lietotnē.

Mobilā lietotne saskaņotajiem paziņojumiem ir krietni ērtāks veids, lai piefiksētu avāriju. Saskaņotajā paziņojumā par ceļu satiksmes negadījumu tiek fiksēta vieta, laiks, notikušā apstākļi un citas nozīmīgas atgadījuma nianses. Negadījumu var piefiksēt uzņemot fotoattēlus un video, ko nepieciešams pievienot mobilājā lietotnē. Savukārt papīra versijā iesākumā nevajadzētu atstāt negadījuma vietu.

Saskaņoto paziņojumu var saņemt degvielas uzpildes stacijās un svarīgi saprast – veidlapa jāaizpilda korekti bez labojumiem, citādāk apdrošinātāji to var neakceptēt. Tas jāveidot tā, lai cilvēks no malas saprastu notikuma apstākļus. Iespēju robežās veidlapā jāsniedz pēc iespējas vairāk detalizēta informācija. Noslēgumā pirms parakstu likšanas uz dokumenta jāuzzīmē negadījuma skice sadursmes brīdī.

Foto: Pexels.com