Jaunieši Rīgā sabojājuši ledus skulptūru, cerot tikt pie hokeja biļetēm

Šodien jaunieši Rīgā, Stacijas laukumā, sabojājuši ledus skulptūru, apgalvojot, ka šādi cerējuši tikt pie hokeja biļetēm, aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldības policijas galvenais komunikācijas speciālists Toms Sadovskis.

Pēc plkst.11 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) videonovērošanas centra darbinieki pamanīja, ka Stacijas laukumā vairāki jaunieši spārda ledus skulptūru. Skulptūra bija uzstādīta kā reklāmas objekts, gaidot Pasaules hokeja čempionātu.

Uz notikuma vietu tika nosūtīta tuvākā RPP autopatruļa, taču pa to laiku jaunieši pamanījās skulptūru apgāzt.

Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargi jauniešus uzrunāja un noskaidroja, ka viņi ledus skulptūru esot sabojājuši, jo cerējuši tikt pie hokeja biļetēm. 

Skaidrojot savu rīcību, jaunieši norādīja uz plastikāta plāksnēm, kuras izskatījās pēc biļetēm un bija iesaldētas statujā. 

Sazinoties ar skulptūras uzstādītāju, policisti noskaidroja, ka reklāmas kampaņā uzstādītās skulptūras nav paredzētas bojāšanai un ka tajās ievietotās biļetes ir butaforija.

Izvērtējot notikušā apstākļus, policisti 16 līdz 18 gadus vecos jauniešus aizturēja un nogādāja Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.Foto: Valsts policija