Visa teātra būšana uz dažu cilvēku pleciem?

Cēsu Mazajā teātrī izrāde “Sacelšanās”. Stāsts, kas vēsta par vīrieša un sievietes savstarpējām attiecībām un brīdi, kad cilvēks zaudē cilvēcību, taču otrs līdzatkarības dēļ nespēj izrauties no šī apburtā loka. Joprojām sabiedrībā pastāv ne tikai emocionālā, bet arī fiziskā vardarbība. Joprojām par to runā negribīgi. Izrāde vēsta par līdzvērtīgu līdzāspastāvēšanu, par emocionālās vardarbības ietekmi uz attiecībām un to, cik grūti ir lauzt šādu attiecību pastāvēšanu.

Raidījums “Aizkulisēs” šoreiz uzzināsim vairāk ne tikai par izrādi “Sacelšanās”, bet arī iepazīsim Cēsu Mazo teātri, kas skatītājus ar dažāda žanra izrādēm priecē jau vairāk nekā piecus gadus. Lai gan Cēsu Mazajam teātrim aizvien nav savas patstāvīgas mājvietas, tā veidotās izrādes redzamas Pasaules latviešu mākslas centrā Cēsīs, kā arī dažādās citās vietās visā Latvijā. Kāds ir ceļš no domas par teātri, līdz komandas papildinājumam. Kādi ir izacinājumi, ar ko saskarusies Cēsu Mazā teātra komanda? Sākot ar rekvizītu sagādāšanu, līdz pat pogu šūšanai un kleitu gludināšanai, kas jāveic pašiem. 

 Raidījuma vadītājas Nikija Krivāne un Laura Jansone viesosies teātrī jau dienu pirms izrādes, kad norit lielais gatavošanās darbs. Tāpat arī noskaidrosim aktieru vēstījumu un pārdomas par izrādi. 


Raidījums “Aizkulisēs” svētdienās plkst. 21.00 kanālā ReTV!