Raidījumā “Ģimenes skola” – kā izkāpt no “demogrāfiskās bedres” Latvijā?

Šīs sezonas noslēdzošajā raidījumā “Ģimenes skola” Dace un Jānis Siliņi atbildes meklēs uz jautājumu  – kā izkāpt no “demogrāfiskās bedres” Latvijā? 

Diemžēl aizvadītajā gadā Latvijā tika reģistrēts mazākais jaundzimušo skaits pēdējo 100 gadu laikā. Kā atzīst sadarbības platformas "Demogrāfijas lietu centrs" vadītājs, premjera padomnieks demogrāfijas jautājumos Imants Parādnieks: “Šobrīd esam sasnieguši kritiski zemāko punktu.”

“Novembra sākumā Demogrāfijas lietu centrs ar ekspertiem prezentēja desmit gadu laikā tapušo tautas ataudzes stratēģiju “Ģimene - Latvija - 2030 (2050). Atjaunojamies, kas arī būs galvenais sarunas temats šajā raidījumā. Kādi ir būtiskākie soļi, ko valsts mērogā jādara, lai situāciju uzlabotu,” norāda Dace un Jānis Siliņi. 

Raidījums “Ģimenes skola” otrdienās plkst. 19.25, ar atkārtojumu trešdien plkst. 11.00 un svētdien plkst. 9.30. Arhīvā interneta vietnē www.retv.lv, kur skatāma arī ReTV tiešraide.Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem
Par raidījuma saturu atbild SIA "Red Dot Media"
#SIF_MAF2022