Katrīna Gupalo iedvesmojas no “Prāta Vētra” un “The Weekend” un izdod dziesmu

Katrīna Gupalo sadarbībā ar mūziķēm SKARTA – dvīņumāsām Sanitu un Saniju Rozi – izdevusi savu līdz šim romantiskāko dziesmu un sirreālu mūzikas video “Man ar Tevi”. 

“Es zinu – tu paņemsi mani aiz rokas un vedīsi tālu prom. Es zinu, noburta sapņos, domās un spilvenos,” – dziesmas vārdi atklāj sievišķīgu ilgošanos pēc romantikas. 

Katrīna atzīst, ka iedvesmojusies no “Prāta Vētras” un “The Weekend” agrīnajiem darbiem. “Tajā ir gan smeldzīgas vijoles, gan sulīgs bīts ar vintāžīgām ērģelēm, Lo-fi skanējums otrajā pantā un gospeļkora pieskāriens noslēgumā.”

Videoklipā viesistaba pārvēršas reibinošā fantāzijā. “Vēlējāmies saglabāt šo juteklisko un nesteidzīgo sajūtu, kad var iegrimt savos sapņos un izbaudīt tos uz visiem 100%. Līdz pēdējam mirklim bija atklāts videoklipa fināls. Tas deva iespēju improvizēt filmēšanas laukumā, aizrīties ar lielu, skaistu zemeni un nomirt,” saka Katrīna. 

Mūziķes SKARTA stāsta, ka ar Katrīnu iepazinušās pavisam nesen. “Drīz pēc tam studijā baudījām “dāmu pirkstiņus” un ierakstījām kopīgu dziesmu. Dzirdot “Man ar Tevi”, mūsu daļai vārdi atnāca paši. Melodiju nolēmām ieturēt repa stilā, kas piešķir dziesmai nepiespiestu gaisotni, bet parāda arī mūsu raksturu.”

Dziesmas līdzautors un mūzikas producents ir Edgars Vilcāns, mūzikas video režisors – Helmuts Bondars, operators un montāžas veidotājs – Oskars Lūsis.Foto: Juris Justs