Kalsnavā Raganu slotu balle

Mistiskā noskaņā, akcentējot Kalsnavas arborētumā augošās raganu slotu kolekcijas, aizvadīta nu jau septītā Raganu slotu balle, kas pārsteidz ar plašu kultūras programmu un prasmi likt cilvēkiem pasmaidīt. 

Koši tērpi, patiesa jautrība, nedaudz mistikas un tūkstošiem mirdzošu uguntiņu – tas ir “Latvijas valsts mežu” Kalsnavas arbotētums, kur reizi gadā uz Raganu slotu balli pulcējas raganas un raganiņas no visas Latvijas. Tiesa, pasākums nav par godu pasaku tēliem, bet tur augošajām īpašajām raganu slotu kolekcijām. 

Šis ir jau septītais gads, kopš iedibināts šis Raganu samits, katru reizi tas pārsteidz ar ko jaunu. Līdztekus jau tradicionālajai orientēšanās spēlei, tirdziņam un radošajām darbnīcām, šoreiz jo īpaši pārsteidza Andžeja Grauda bungu skola un Dailes teātra dziedošie aktieri, kā arī teju katrā arborētuma vietā radītās gaismu spēles un noskaņu stūrīši. Svētku kulminācijā – raganu parāde, mis Slota un Misters Slotaskāts titula ieguvēju godināšana, taču pāri tam visam dzirkstošs prieks un iespēja iepazīt arborētumu nakts aizsegā.