Jūrmalā iedzīvotāji bez maksas varēs nodot elektrotehniku un tekstilu

Šodien un svētdien, 17.septembrī, atkritumu apsaimniekotāja SIA "CleanR" un SIA "Zaļā josta" akcijā "Tīrmājas dienas" Jūrmalas iedzīvotāji bez maksas varēs nodot nolietoto elektrotehniku un tekstilu, aģentūru LETA informēja kompānijā.

Līdz šim "Tīrmāju dienas" notikušas tikai Rīgā.

"Tīrmājas dienu" akcijā iedzīvotāji bez maksas varēs nodot jebkura veida un izmēra neizjauktu elektrotehniku, piemēram, matu fēnus, printerus, ledusskapjus, gludekļus, un tamlīdzīgi. Tāpat akcijā tiks pieņemts tekstils.

Jūrmalā "Tīrmājas dienu" mobilais atkritumu savākšanas punkts piestās 13 lokācijās.

Tikmēr 30.septembrī "Tīrmāju dienas" akcija notiks Jelgavas novadā, bet 23.septembrī, 30.septembrī un 7.oktobrī - Ropažu novadā.

Vairāk informācijas par akciju, mobilā punkta atrašanās laikiem un vietām iespējams iegūt "CleanR" tīmekļvietnē.

LETA jau vēstīja, ka šogad "Clean R" organizētajās "Eko dienu" un "Tīrmājas" akcijās iedzīvotāji nodevuši kopumā 64 tonnas elektrotehnikas un tekstila.

"Eko dienās" sešos Latvijas novados un pilsētās no iedzīvotājiem pieņemtas 54,5 tonnas elektrotehnikas, savukārt "Tīrmājas" akcijā astoņās Rīgas apkaimēs tika nodotas vairāk nekā 5,6 tonnas elektrotehnikas un vairāk nekā 3,8 tonnas tekstila.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Clean R" pagājušajā gadā strādāja ar 48,679 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 18,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 46,1% un bija 4,833 miljoni eiro.

"Clean R" reģistrēta 2004.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,2 miljoni eiro. Kompānija ietilpst AS "Clean R grupa".

Kopumā "CleanR grupā" ietilpst 25 uzņēmumi, tostarp sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums "CleanR", industriālo atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA "CleanR Verso", telpu uzkopšanas uzņēmums SIA "Vizii" un pilsētvides apsaimniekošanas uzņēmums SIA "Vizii Urban".

"CleanR grupas" apgrozījums pagājušajā gadā bija 67,969 miljoni eiro, kas ir par 26,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka par 18,3% - līdz 4,86 miljoniem eiro.

Kompānija "CleanR grupa" reģistrēta 2014.gadā, un tās pamatkapitāls ir 346 000 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. "CleanR grupa" obligācijas ir iekļautas biržas "Nasdaq Riga" alternatīvajā tirgū "First North".Foto: Freepik; ilustratīvs