Bērnu izklaides centrs “Brīnumu mežs” Valmierā un Siguldā

“Brīnumu mežs” ir bērnu izklaides centrs iekštelpās, kas atvērts visos gadalaikos. Tajā būs interesanti pavadīt laiku gan lieliem, gan maziem un visai ģimenei kopā.  

Mēs piedāvājam plaša spektra aktīvās atpūtas iespējas visai ģimenei, kas aizrauj un vieno cilvēkus- neatkarīgi no viņu vecuma vai fiziskās sagatavotības līmeņa.Mēs vēlamies sagādāt prieku bērniem un viņu vecākiem aktīvi pavadot laiku mūsu centros.“Brīnumu mežs” gaidīs Jūs gan uz ikdienas apmeklējumu, gan lai jūs nosvinētu savus svētkus mūsu skaistajās telpās.

“Brīnumu mezš” piedāvā savās telpās svinēt jebkura veida svētkus-dzimšanas dienas, kristības,izlaidumus,vārda dienas. Abās “Brīnumu meža” filiālēs nodrošinām pilna servisa aktīvo atpūtu, visa veida vizuālās dekorācijas,hēlija balonus, vienreizlietojamos traukus, lai jūsu svētkus uzpostu īpaši skaistus un jums vēlamajā tematikā.

“Brīnumu mežs” Valmierā piedāvā arī ēdināšanas pakalpojumus gan ikdienas apmeklējuma laikā, gan ballītēs. Mūsu Meža kafē parūpēsies par jūsu svētku galdu, lai varat svētkus izbaudīt bez steigas un piepūles. Meža kafē piedāvājumu gan ikdienas ēdināšanai,gan ballītēm, varat aplūkot mūsu mājas lapā meza-kafe-valmiera

Tomēr, ja siltajos gada mēnešos izvēlēsieties svinēt ballītes ārā, tad plašā klāstā piedāvājam piepūšamās atrakcijas, tai skaitā arī pieaugušajiem, kā arī neaizmirstamas un jautras putu ballītes. Lielu daļu mūsu vasaras sezona tiek aizņemta ar kooperatīvo pasākumu apkalpošanu, kā arī aktīva piedalīšanās pilsētas svētkos un izlaidumos. 

Lai jūsu ikdienā un svētkos dzīvei piešķirtu saldāku garšu,mūsu uzņēmums Wonder candy piedāvā cukurvati neierastos,vizuāli pievilcīgos un gardos veidos. Wondercandy piedāvā cukurvates tortes,cukurvates dāvanu kastes un cukurvati dažāda tilpuma bundžās. Ar pakalpojumu klāstu varat iepazīties mūsu mājas lapā cukurvate

Īpaši esam parūpējušies par jaunajām māmiņām, iekārtojot māmiņu telpu ar visu nepieciešamo mammai un mazulim (autiņbiksītes, salvetes un citi higiēnas piederumi). Tas viss pie mums pieejams bez maksas, pateicoties mūsu sadarbības partnerim Happy Latvia.

“Brīnumu mežs” -vieta, kur mājo bērnu prieks un smiekli!