Aicina pieteikties ikgadējam Latvijas ķirbju čempionātam

Mazumtirgotājs SIA "Maxima Latvija" izsludinājusi pieteikšanos ikgadējam Latvijas ķirbju čempionātam, informēja kompānijas korporatīvo komunikāciju projektu vadītāja Laura Bagātā.

Konkursam var pieteikties līdz 2022.gada 10.oktobrim, nosūtot ķirbja apkārtmēru gan horizontāli, gan vertikāli, kā arī pretendenta atrašanās vietu un kontaktinformāciju uz e-pasta adresi "maxima@mmacomms.lv" ar norādi "Pieteikums konkursam "Latvijas lielākā ķirbja čempionāts"".

Par iekļūšanu finālā visus pretendentus organizatori informēs personīgi līdz 12.oktobrim, bet fināls notiks 19.oktobrī plkst.11 Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā.

Pērn konkursam tika pieteikti 19 ķirbji. Konkursā pirmā vieta tika piešķirta Irinai Badovskai no Kuldīgas novada, kuras izaudzētais ķirbis svēra 294 kilogramus un sasniedza 3,55x2,77 metru apkārtmēru.

Latvijas lielākā ķirbja rekords patlaban ir 574 kilogrami. Rekordu 2018.gadā uzstādīja Luīzas Neimanes Kuldīgas novadā izaudzētais ķirbis.

Kompānija "Maxima Latvija" reģistrēta 2000.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. "Maxima Latvija" īpašnieki ir Lietuvā reģistrētie uzņēmumi "Maxima grupe" un "Maxima LT". Grupa ietilpst Nerijus Numas kontrolētajā Lietuvas biznesa grupā "Vilniaus prekyba".


Foto: Freepik