Sniega un apledojuma dēļ šorīt daudzviet Latvijā apgrūtināta braukšana

Sniega un apledojuma dēļ šorīt, galvenokārt Kurzemē, valsts centrālajā daļā un Latgalē, ir apgrūtināta braukšana pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir pa Tallinas šoseju, pa Vidzemes šoseju no Rīgas līdz Līgatnei un no Virešiem līdz Veclaicenei, pa Valmieras šoseju no Murjāņiem līdz Braslas tiltam, pa Rīgas apvedceļu abpus Daugavai, pa Bauskas šoseju un pa Jelgavas šoseju no Rīgas līdz Olainei.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir pa Liepājas šoseju no Rīgas līdz Kaģiem un no Blīdenes līdz Liepājai, pa Ventspils šoseju no Rīgas līdz Kūdrai un no Strazdes līdz Ventspilij, pa Liepājas - Rucavas šoseju, pa Daugavpils šoseju no Rīgas līdz Izvaldai, pa Jēkabpils - Rēzeknes šoseju no Jēkabpils līdz Varakļāniem, pa Rēzeknes - Daugavpils - Medumu ceļu, pa Daugavpils apvedceļu un pa Kokneses šoseju.

Autovadītājiem jābūt piesardzīgiem arī uz reģionālajiem autoceļiem Rīgas, Ventspils, Liepājas, Kuldīgas, Saldus, Talsu, Tukuma, Dobeles, Bauskas, Ogres, Limbažu, Cēsu, Jēkabpils, Aizkraukles, Balvu, Alūksnes un Daugavpils apkārtnēs.


Foto: Unsplash