“Forums LĪDERE 2024”

Iespaidīgais sieviešu izaugsmei un iedvesmai veltītais notikums forums “LĪDERE” šodien, 17. maijā, notiks jau septīto reizi. Šogad Ķīpsalā piedalīsies vēsturiski lielākais klātienes apmeklētāju skaits – 3000.

“Foruma LĪDERE” programma būs sadalīta trīs daļās. Pirmā no tām veltīta sievietes profesionālajai izaugsmei. Par un ap to šogad uz foruma lielās skatuves runās diplomāte un NATO ģenerālsekretāra vietniece Baiba Braže, kura pastāstīs plašāk par sievietes drošību. Uz jautājumu “Vai sievietes nāk no Venēras?” atbildēs antropoloģe Aivita Putniņa Kopā ar aktrise Ilzi Ķuzuli-Skrastiņu mēģināsim saprast, kur labāk - ēnā vai aizvējā? Ar pieredzes stāstu par dzīves brīnumainajiem līkločiem, kas aizved pie sevis, dalīsies transformācijas trenere Laila Stancioff. Ar skatījumu no vīrieša perspektīvas jeb, ko nozīmē būt īstam vīrietim un kā par tādu kļūt, dalīsies izaugsmes ideju realizētājs Ivars Juškēvics

Pasākuma otrā daļa veltīta attiecībām, ģimenei un mijiedarbībai. To ar pieredzes stāstu par savu sievietes ceļu iesāks dziedātāja, sešu bērnu mamma Marta Marija Sproģe. Kā jūtas vīrietis un cik viegli vai grūti ir atšifrēt sievieti, atklās aktieris, uzņēmējs un politiķis Juris Žagars. Personīgā stāstā par partnerattiecību izaicinājumiem dažādos to posmos runās RISEBA valdes locekle un līdzīpašniece Irina Senņikova. Par jautājumu “Kam pieder Tava seksualitāte?” aicinās padomāt vecmāte un ginekoloģe Dina Ceple. 

Savukārt “Foruma LĪDERE” noslēdzošā jeb trešā daļa veltīta sievietes personīgajai izaugsmei. Par lietām, kas piešķir dzīvei garšu dažādos vecuma posmos, mudinās aizdomāties dzīvesstila emuāra autore Una Ulme. Par sievietes - līderes nozīmi vīrieša dzīvē un sabiedrībā savās atziņās un pieredzē dalīsies SOS bērnu ciematu asociācijas padomes priekšsēdētājs un SEB bankas valdes loceklis Kārlis Danēvičs. Kā solidaritāte var ietekmēt sievietes personīgo izaugsmi, pastāstīs TV producente un žurnāliste Kristīne Garklāva. Ginekoloģe un endokrinoloģe Astrīda Tirāne dalīsies pieredzē un zināšanās par to, kā saglabāt vitalitāti, sievišķību un dzīves kvalitāti visas dzīves garumā. Pirmo reizi “Foruma LĪDERE” vēsturē uzstāsies arī “pārsteiguma lektors”, kura identitiāte un tēma netiks izpausta līdz pat šai pasākuma daļai. Pasākuma programmu aplūko šeit.