Rotu zīmolu “Soulstones by Agnese Zeltiņa” svin 10 gadu jubileju

2013. gadā Agnese Zeltiņa pēc diviem Itālijā pavadītiem gadiem atgriezās Latvijā un izveidoja savu rotu zīmolu “Soulstones by Agnese Zeltiņa”. Šāds solis nebija nejaušs, jo, uzaugot kopā ar tēti, kurš bija juvelieris, gūtas gan zināšanas par to, kā tiek radītas rotas, gan veidojusies izpratne par rotaslietām un to nēsāšanu. “Dārglietas es vienmēr esmu uztvērusi kā īpašu skaistuma un sievišķības izpausmi,” atzīst Agnese Zeltiņa. Tāpat rotu zīmolā viņa ietvērusi savu lielāko iedvesmas avotu - Itāliju ar tās krāsām, dabu, vēsturi, modes tendencēm. “Mākslas, enerģijas un krāšņās ikdienas dzīves buķete, ko prezentē Itālija, ir izsmalcinātas grācijas iemiesojums. Par to domājot, es iztēlojos valsts bagātīgo kultūru, kas satur perfektu pārpilnības un smalkuma kopsummu,” teic “Soulstounes” rotu radītāja. Arī visi rotu kolekciju nosaukumi ir itāļu valodā. 

10 gadu laikā, kopš izveidots zīmols “Soulstones”, radītas 90 rotu kolekcijas un tajās - vairāk nekā 50 tūkstoši dažādu kaklarotu, auskaru, aproču sievietēm, vīriešiem un bērniem. “Katrs akmens stāsta savu stāstu un katra rota uzmirdz savā spēkā un skaistumā, izceļot tās valkātāja unikālo personību.” Turklāt neviena no “Soulstones” rotām nav identisks citas atdarinājums, jo katra no tām modelēta nedaudz citādāk, un pat sīkākā variācija padara rotu neatkārtojamu. Rotaslietas ir kā ikvienas sievietes nepiespiestās elegances simbols, un ikdienas skrējienā tieši “Soulstounes” var kalpot kā neliels atgādinājums par rotu valkātājas patieso būtību.  

Zīmola “Soulstounes” radītājas stāstu nu iespējams izlasīt arī grāmatā “Agnese Zeltiņa. A-Z”. Tas ir atklāts, patiess un godīgs stāsts, kas nevairās no dzīves līkloču, sevis meklējumu un patiesi smagu notikumu atspoguļošanas. Vienlaikus grāmata aizrauj un iedvesmo, jo to caurstrāvo dzīves garša, esības prieks un mīlestība. Tas būs negaidīts, piesātināts piedzīvojums visiem, kas ir gatavi līdzpārdzīvojumam un līdzšinējo priekšstatu laušanai. 


https://soulstones.lv/ | #reklāma