ReTV raidījums teātra cienītājiem “Aizkulisēs” atgriežas ar jaunu sezonu

Skatītāju iemīļotais raidījums par teātra neredzamo pusi “Aizkulisēs” atgriežas kanālā ReTV ar jaunu sezonu. No 18. februāra svētdienu vakaros 21.00 raidījuma jaunās vadītājas Nikija Krivāne un Laura Jansone pārsteigs skatītājus ar vēl nedzirdētiem stāstiem no Liepājas, Ogres, Daugavpils, Cēsu, Valmieras un Rīgas teātriem.

Raidījums “Aizkulisēs” ļaus skatītājiem ieskatīties, kas teātra aizskatuvē notiek vēl pirms ir atvēries skatuves priekškars – radošā kņada, aktieru un režisoru noskaņojums īsi pirms izrādes. Tiksimies ar cilvēkiem, bez kuriem nav iedomājama izrādes tapšana un teātra pastāvēšana. Atklāsim, kā savai lomai noskaņojas aktieri, ko dara gaismotāji, grimētāji un skaņotāji, un kas pa to laiku notiek teātra ģērbtuvēs. Piedzīvotais uz skatuves un izrādes tapšanas gaitā, jautras izdarības kopā ar māksliniekiem un teātru vēstures līkloči.

Pirmajā epizodē novērtēsim Valmieras teātra izrādi par pašu Valmieras teātri. Simts gadu laikā Valmieras teātris piedzīvojis ievērojamas pārmaiņas. Izrādē “ONE HUNDRED” apkopoti vēstures līkloču stāsti, visiem zināmas un arī jaunas mūzikas skaņas. Kamēr notiek Valmieras teātra ēkas pārbūve, teātra darbiniekiem, vārda tiešā nozīmē, nākas dzīvot “uz koferiem”. Ielūkosimies, kur pašlaik glabājas izrāžu dekorācijas un kā notiek gatavošanās viesizrādēm.