No piedeguša ēdiena piedūmotām telpām izglābj divus cilvēkus

Ceturtdien ugunsdzēsēji no piedeguša ēdiena piedūmotām telpām izglābuši divus cilvēkus, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Neilgi pēc plkst.13 tika saņemts izsaukums uz Brīvības gatvi Rīgā, kur piecstāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī dega bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens. No piedūmotā dzīvokļa ugunsdzēsēji izglāba vienu cilvēku.

Savukārt ap plkst.12.30 VUGD saņēma izsaukumu uz Rīgas ielu Jēkabpilī, kur divstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī uz plīts bija piededzis bez uzraudzības atstāts ēdiens. Iekļūstot dzīvoklī, ugunsdzēsēji atrada cilvēku, kuru iznesa no telpām.

Vakarpusē ap plkst.18 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Jūrkalnes ielu Rīgā, kur dega vienstāva ražošanas ēkas jumts, siena, blakus garāža un atkritumu konteiners 357 kvadrātmetru platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās trīs cilvēki.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 42 izsaukumus: 13 - uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 - uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi.


Foto: Freepik; ilustratīvs