Mēs visi esam pelnījuši šīs dāvanas Ziemassvētkos! Ielūkojies!

Lielas, mazas, maisiņos un kastītēs, spīdīgos vai matētos iepakojumos – šīs visas dāvanas zem mūsu Ziemassvētku eglītēm ir bijušas un viegli atradušas tur vietu. Bet nu ir pienācis laiks pārspēt pašiem sevi un pārsteigt ne tikai dāvanas saņēmēju, bet arī pašu eglīti!


Dāvanas, kas lielākas par eglīti🎄

Kas gan var būt lielāks par dāvanu kasti vai Salaveča maisu? Protams, ka silts nodoms ar vēlmi iepriecināt mūsu tuvākos. Tikai emocijas spēj aizēnot pat vislielāko mantu. “Lieliska dāvana” piedāvā iespēju atklāt dāvanas, kuras mūsu mīļie jau tik sen ir kārojuši vai nav spējuši īstenot pašu spēkiem – piedzīvojumu dāvanas. 

“Lieliska dāvana” piedāvā vairāk nekā divus tūkstošus kolosālu Ziemassvētku un Jaunā gada dāvanu, kas pārspēs ikviena dāvanas saņēmēja cerības neatkarīgi no gaumes un vecuma. Palutini savus mīļos ar SPA atpūtu un nakti omulīgā viesnīcā, sniedz iespēju pacelties putna lidojumā ar gaisa balonu, noķert adrenalīna devu, braucot “Ferrari”, vai apgūt ko jaunu, kādā no daudzajām meistarklasēm – šīs un vēl daudzas jo daudzas piedzīvojumu dāvanas “Lieliska dāvana” mājaslapā.

Tāpat “Lieliska dāvana” sniedz iespēju iegādāties īpašas piedzīvojumu dāvanas ar atlaidēm līdz pat  – dažāda tipa piedzīvojumu dāvanas par ievērojami zemāku cenu.  Katru dienu atvērsies jauna "Brīnumaina dāvana", kuru būs iespējams iegādāties tikai 72 stundas, tāpēc jābūt vērīgiem, lai nenokavētu labākās atlaides!


Un ne tikai!

Laikā, kamēr seko līdzi dāvanām par īpašām cenām, papildus vari izvēlēties arī “Lieliska dāvana” citus piedāvājumus – viss, kas varētu patikt gan mierīgu, gan aktīvu, gan nervus kutinošu dāvanu cienītājus:

“Lieliska dāvana” ir sarūpējusi arī īpašus komplektus, kas sniedz iespēju dāvanas saņēmējam pašam izvēlēties starp piedzīvojumu iespējām. Piemēram, iegādājoties komplektu “SPĒLĒ”, tu sniedz iespēju dāvanas saņēmējam izvēlēties kādu no vairāk nekā 50 iespējām doties kvestos, atrakciju parku apmeklējumos, kartingu izbraucienos u.c. piedzīvojumos. Ielūkojies komplektu piedāvājumos te!

Atceries, ka dāvanas iespējams noformēt ar 8 dažādiem Ziemassvētku dāvanas dizainiem, lai padarītu dāvanu personiskāku un vēl īpašāku.

60 piedzīvojumi, 60 laimīgajiem 😍

Domā, ka tas ir viss? Nē! “Lieliska dāvana” kā īsts Ziemassvētku rūķītis turpina sniegt mums īpašus pārsteigumus un gādā, lai neviens šajos svētkos nepaliek bez dāvanām. Piedalies "Lieliska dāvana" Ziemassvētku konkursā – dodies uz lieliskadavana.lv, spied uz pogas “konkurss” reģistrējies un, iespējams, tieši tu kļūsi par vienu no 60 laimīgajiem, kas saņems vērtīgu balvu.

Konkurss notiek katras 48 stundas un katru reizi tiek izlozēti 5 uzvarētāji – kopā 60 piedzīvojumu balvas 60 laimīgajiem!

Balvu fonds:


Novērtē grandiozo “Lieliska dāvana” svētku piedāvājumu, gādā dāvanas, kas pārsteigs pat prasīgāko dāvanu saņēmēju un, protams, ietaupi laiku meklēšanā!


#reklāma