Koka vasarnīca pāris dienās

Koksne ir ekoloģisks materiāls, jo, salīdzinot ar citiem būvniecības materiāliem, tās ražošana un apstrāde ir videi draudzīgāka. Tāpat koksne ir arī ļoti izturīgs materiāls, kas spēj kalpot ilgus gadus bez bojājumiem, ja to pareizi apstrādā un uztur. Tieši tāpēc koksne joprojām ir tik populārs materiāls gan celtniecībā, gan amatniecībā, un tiek uzskatīts par vienu no visdaudzpusīgākajiem un ilgtspējīgākajiem materiāliem pasaulē.

AVERTO ir pasākumu un dārza preču eksperts ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi un spēj realizēt kā mazus, tā lielus projektus. Mums ir viss, sākot ar dārza mēbelēm un beidzot ar pirtīm un vasarnīcām. averto.lv mājas lapā varat izvēlēties gan dārza mājas / mājiņas, dārza mēbeles terasei, šūpoles bērniem vai lapenes romantiskai divvientulībai.

  

 

AVERTO piedāvā dažādu modeļu dārza mājiņas un nojumes, kas ir izgatavotas no kvalitatīva koka un ir piemērotas gan nelieliem dārziem, gan plašām teritorijām. Dārza mājiņas var būt arī lielisks risinājums, lai radītu papildu dzīves telpu ģimenes atpūtai un izklaidei. Savukārt mantu uzglabāšanai labs risinājums būs dārza šķūnītis.

AVERTO piedāvā arī citus dārza dizaina elementus, piemēram, koka terases un mēbeles (koka un plastmasas), kas var būt lielisks papildinājums jūsu dārzam. Koka terases un mēbeles ir viegli uzstādāmas un pielāgojamas jebkurai dārza platībai un stilam. Ja vēlaties radīt savu ideālo dārzu, kas ir gan skaists, gan funkcionāls, sazinieties ar AVERTO!

Kāpēc ir vērts izvēlēties koka mājas?

Koka mājas saglabā savu popularitāti, jo tās ir videi draudzīgas un energoefektīvas, viegli pielāgojamas dažādiem apstākļiem un vajadzībām, arī ļoti izturīgas un ilgmūžīgas. Koka mājas nodrošina siltu un mājīgu atmosfēru, kas ir īpaši svarīgi mūsu aukstajā klimatā. Turklāt koka mājas ir arī estētiski pievilcīgas un iederēsies jebkurā ainavā. Tāpēc, ja vēlaties dzīvot videi draudzīgā un mājīgā mājā, šis būs lielisks risinājums. AVERTO piedāvājumā ir dažādas koka konstrukcijas, kas piemērotas dažādiem mērķiem un vajadzībām, tāpēc sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk un pasūtītu savu sapņu māju!

Montāžas iespējas

Ja jums ir nepieciešamās prasmes, tad varat veikt montāžu pašrocīgi, izmantojot komplektācijā iekļauto instrukciju. Tomēr, ja nav pieredzes koka konstrukciju uzstādīšanā, iesakām sazināties ar AVERTO meistariem, kuri veiks drošu un pareizu uzstādīšanu. AVERTO komandā strādā pieredzējuši konsultanti un meistari, kuri nodrošina augstas kvalitātes darbu un pievērš uzmanību detaļām. 

Ieskatieties mājaslapā www.averto.lv, kur ir ļoti plašs dārza un pasākumu preču katalogs. Šobrīd tur notiek dārza māju izpārdošana, kur noteikti atradīsiet kādu interesantu risinājumu arī sev! Ja jums ir jautājumi par mūsu piedāvājumu vai vēlaties pasūtīt koka konstrukciju, sazinieties ar mums pa tālruņiem +371 20 283 333 vai +371 28 611 161, un mēs ar prieku palīdzēsim!