Latvijā lielākais reģionālais optikas salonu tīkls METROPOLE Madonā atver savu 40. salonu

Vietējais ģimenes uzņēmums, kurš pērn svinēja savu 20 gadu jubileju, šī gada 10. aprīlī vēra durvis arī Madonā, aicinot madoniešus svinēt atklāšanas svētkus kopā. Jaunatklātais optikas salons METROPOLE atrodas ērtā lokācijas vietā, pašā pilsētas centrā – Saules ielā. Plašajās salona telpās jebkurš tiks sagaidīts ar siltumu un rūpēm par jūsu redzi. Šeit tiek piedāvātas arī redzes pārbaudes, kur profesionāls optometrists, veltot 45 minūtes laika, izzinās jūsu vajadzības un atradīs labākos risinājumus gan plašā ietvaru, gan atbilstošo lēcu izvēlē. Salona plauktos atradīsiet ne tikai plaši pazīstamu zīmolu brilles no Hugo Boss, Tommy Hilfiger, ZEISS, Guy Laroche u.c., bet arī kvalitatīvus un gaumīgus METROPOLE ietvarus, kā arī saulesbrilles

Ja citos optikas salonos tirgo brilles, mūsu misija skan “Mēs palīdzam ieraudzīt!” Optikas saloni METROPOLE nodrošina augstvērtīgu redzes servisu, kas ietver sevī pilnu redzes pārbaudi ar modernu aparatūru, visa veida briļļu izgatavošanu un kontaktlēcu piemeklēšanu. 

METROPOLE piedāvā plašu briļļu ietvaru klāstu, kvalitatīvas saulesbrilles un īpašus piedāvājumus kontaktlēcu lietotājiem. Optikas salonos atradīsiet ne tikai pasaulē atpazīstamus zīmolus, bet arī tādu zīmolu brilles, kuru vienīgais izplatītājs Latvijā ir optikas salonu tīkls METROPOLE, proti, avangardiskais Theo, izsmalcinātais Anne@ Valentine, atraktīvais Kubaraum, vai, piemēram, zīmols HOET, kas piedāvā ar lāzeru drukātus 3D titāna briļļu ietvarus, kuri ir ne tikai viegli un izturīgi, bet arī nerūsējoši un pretalerģiski. Kā Latvijā vienīgie vācu zīmola ZEISS sadarbības partneri, lepojamies, ka saviem klientiem varam piedāvāt izcilās šī zīmola briļļu lēcas, nodrošinot lielisku redzes kvalitāti kombinācijā ar aktuāliem un mūsdienīgiem briļļu ietvariem.

Foto: METROPOLE līdzīpašnieki – Jānis Kossovičš, Lonija Kossoviča un Mārtiņš Kossovičs. 


Optikas salonos METROPOLE tiek piedāvāti pakalpojumi ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem. Mums ir pieejami elastīgi un nesalaužami briļļu ietvari, ar kuriem var netraucēti baudīt ikdienu, mācīties vai sportot. Mēs piemeklēsim risinājumu, lai cilvēkiem palīdzētu ieraudzīt un brīvi baudīt ikdienu - vai tas ir hobijs, kura kvalitatīvai veikšanai, nepieciešamas brilles, vai tās ir optiskās brilles sportistiem, vai – darba brilles, ar iestrādātu optiku.

https://www.metropoleoptika.lv/ 

Foto: Evija Pitkēviča