Birkenstock iešļūcenes - lieliska izvēle vasarai

Vai aizdomājies kurus apavus ir vērts izvēlēties šovasar? Ja meklē komfortu un fantastisku izskatu, mēs piedāvāsim kaut ko, kas atbilst Tavām vēlmēm! Šajā gadalaikā streetwear stilā valda ne tikai gaisīgie sporta apavi, bet arī vienreizējās Birkenstock iešļūcenes. Kāpēc ir vērts izvēlēties iešļūcenes ar korķa zoli? No kurienes Birkenstock preces ienāca apavu tirgū un kāpēc tās ir sensacionāla izvēle ne tikai vasarai pilsētā? Uzzini atbildes uz šiem un citiem jautājumiem un izvēlies Birkenstock sieviešu vai vīriešu iešļūcenes, kas atbilst visām Tavām prasībām.


Zīmola Birkenstock apavi - no kurienes nāk to fenomens?

Zīmols tika nosaukts Konrada Birkenstocka vārdā, kurš savulaik Frankfurtē uzturēja divus veikalus un 15 gadus organizēja arī kurpnieku apmācības. Tomēr, pirms tika radītas iešļūcenes, vispirms atzinību guva zolītes. Šūšanas meistars Birkenstock 1896. gadā nodarbojās ar kurpju zolīšu ražošanu un arī pārdošanu. Tam laikam šis izstrādājums bija ļoti moderns un cilvēki līdz tam nebija saskarušies ar neko līdzīgu. Viņa izstrādātais dizains izcēlās ar neticamu elastību un lielisku atbalstu lietošanas laikā. Šis vīrietis bija izstrādājis īpašu pēdu ārstēšanas metodi un tā galvenais mērķis bija radīt apavus, kas ne tikai labi kalpotu pēdām, bet arī lieliski izskatītos. Tā radās Birkenstock iešļūcenes, kurām bija raksturīga īpaša elastība, komforts, īpašības, kas uzlaboja pēdu veselību, un... ļoti interesants izskats.


Birkenstock zīmols - vislabākās kvalitātes garantija

Izstrādājumi ar Birkenstock logotipu ir izgatavoti no vislabākajiem materiāliem, tāpēc tie ir ļoti ērti un ļoti izturīgi. Zīmols savos izstrādājumos izmanto atjaunojamo resursu izejmateriālus, tādus kā korķis, dabiskais latekss, āda un pat vilnas filcs. Dizaina centrā, protams, ir zolīte, kuras anatomiskā forma lieliski pielāgojas pēdai, pateicoties tam, pēda var dabiski iekārtoties. Birkenstock iešļūceņu zole ir veidota no vairākiem rūpīgi atlasītu materiālu slāņiem, tāpēc katrs solis ir fantastiski amortizēts - šādos apavos vari drosmīgi doties gan pa pilsētas ielām, gan pavadīt laiku dabā. Platās siksniņas notur kāju ērtā pozīcijā, un, pateicoties regulējamām sprādzēm, Tu vari pielāgot siksniņu spriegojumu atbilstoši savām vēlmēm. Starp Birkenstock zīmola precēm Tu atradīsi vairākus modeļus, piemēram, Birkenstock Arizona vai Birkenstock Madrit, starp kuriem Tu noteikti atradīsi dizainu, kas papildinās Tavu vasaras outfitu. Sieviešu iešļūcenes lieliski saskanēs ar topu un šortiem ar augstu jostasvietu. Papildini to ar Cat Eye saulesbrillēm un kokvilnas plecu somu. Vīriešu modeļi lieliski papildinās stilizācijas ar čīno stila biksēm, kokvilnas T-kreklu un cepuri ar nagu ar iecienītā zīmola logotipu.

Ja meklē ideālus apavus vasarai, tad apmeklē kādu no Sizeer klātienes veikaliem vai iepazīsties ar online piedāvājumu un noskaidro, kādas Birkenstock vīriešu un sieviešu iešļūcenes Tevi gaida.


#reklāma