Atpakaļ uz skolu! Piedalies konkursā un laimē balvas

No 14. līdz 27. augustam kanāls ReTV aicina piedalīties konkursā “Atpakaļ uz skolu!’’ un laimēt vienu no pieciem vērtīgiem balvu komplektiem, ko ir sarūpējuši deviņi atbalstītāji, rūpējoties par skolēniem un viņu vecākiem.

Katrā balvu komplektā būs iespējams atrast veldzējošos “Gardu Muti” zelterus, dāvanu kartes no “Čili Pizza”, “Latgales Piena” produkcijas gardumus, “LiL House” attīstošo rotaļlietu, “Rāmkalnu” veselīgo našķu komplektu, kasti ar Pērnes “Long Chips”, galda spēli ģimenes kopīgai izklaidei “Alfa Bēta Ducis” no “Kurland Woodcake”, izglītojošā un interaktīvā centra “Dzelzceļš un Tvaiks” piedzīvojuma dāvanu karti ģimenei, vecāku možumam – “Nilsson” aromātisko kafiju!

Konkursa noteikumi:

Konkurss norisināsies ReTV “Facebook” lapā no 14. līdz 27. augustam. 

Pie ieraksta “Atpakaļ uz skolu!” spied “Patīk’’ un atzīmē draugu, ar kuru vēlētos dalīties iegūtajā balvā. Jau 28. augustā izlozēsim piecus laimīgos uzvarētājus. 

Balvas aicināsim saņemt no 29. augusta līdz 1. septembrim ReTV birojā Valmierā, Purva ielā 12a, darba laikā no pl. 9.00 līdz 17.00. Ar katru uzvarētāju sazināsimies individuāli un vienosimies par balvas saņemšanas laiku.ReTV “Atpakaļ uz skolu!’’ konkursam balvas ir sarūpējuši mūsu sadarbības partneri. Balvu komplektos varēs atrast šādas dāvanas:

Veldzējošie “Gardu Muti” zelteri

Gardu muti aicina izzināt Latvijas garšas, tāpēc mēs stāstām stāstus par cilvēkiem un saimniecībām, kuri savu sirdi atdevuši, lai lolotu un daudzinātu Latvijas zemi un produktus. Aicinām garšu pilnos ceļojumos, iegriežoties aldara brūzī, vīndara pagrabā, maiznīcā vai mazā ceļmalas muižiņā, lai nogaršotu ko jaunu vai labi aizmirstu veco, iepazītu vietējos labumus un ļautos nesteidzīgai atpūtai, pašu saimniekmeistaru apčubinātiem.

Lai labi garšo!

Vairāk informācijas: https://www.gardumuti.lv/ 

Dāvanu kartes no “Čili Pizza”

Picērijās Čili Pizza visā Latvijā var nobaudīt Romas picas – īpaši pufīgas, gaisīgas, sātīgas un ar itāļu temperamentu. Baudi Čili Pizza ar savējiem, un būs bellissimo! 

Vairāk informācijas: https://cilipizza.lv/ 

“Latgales Piena” produkcijas gardumi

Gordu muti – nu Latgolys!

Gardākie piena produkti no Latgales. Atnāc un izvēlies savu iecienīto gardumu vai atklāj jaunas garšas. Kausētie sieri, tējas un čedara sieri, biezpiena deserti un jogurti, tādi ikdienas produkti kā piens, sviests, kefīrs, biezpiens un krējums, esam pārliecināti, pie mums savu gardumu atradīs kā saldummīļi, tā arī sāļo garšu cienītāji!

Esi savējais un atbalsti vietējo!

Vairāk informācija: www.latgalespiens.lv 

“LiL HOUSE” attīstošā rotaļlieta

“LiL HOUSE” ir inovatīvs Latvijas zīmols bērnu koka rotaļu un mēbeļu produktiem, kas attīsta bērnu prasmes caur spēlēm un kustībām.   

“LiL HOUSE” izglītojošās un sensorās rotaļlietas, aktivitāšu dēļus, attīstošās rotaļu mājas un citus produktus izvēlas ģimenes ar bērniem, bērnudārzi un Montessori skolas, kā arī bērnu aktivitāšu centri, lai mazajiem radošs laiks caur spēlēm.

“LiL HOUSE”. Rotaļlietas no paaudzes paaudzei!

Vairāk informācijas: https://lil-house.com/?lang=lv

“Rāmkalnu” veselīgo našķu komplekts

Rāmkalni nu jau vairāk kā desmit gadus piedāvā kvalitatīvus un autentiskus, Latvijā ražotus, produktus. Mēs ražojam 100% dabīgas un īstas garšas, kas lieliski papildinās ikdienas soli un svētku galdu.

Ķirbjus, cidonijas un rabarberus audzējam un lolojam paši savā saimniecībā, pārējās izejvielas iepērkam no rūpīgi izvēlētiem zemniekiem un piegādātājiem.

Pateicoties īpašai un saudzīgai apstrādes tehnoloģijai, mūsu produkti saglabā tajos uzkrāto dabas spēku un vērtīgās vielas.

Vairāk informācijas: https://ramkalni.lv/lv 

Kaste ar Pērnes “Long Chips”

Kad ar parastajiem kartupeļu čipsiem nepietiek, sniedzies pēc Pērnes “Long Chips’’ kartupeļu plāksnēm! Iespējas ir nebeidzamas, jo “Long Chips’’ ir pieejami 16 dažādās garšās, no kurām trīs ir īpašie – “Long Chips Veggie’’.

Pērnes “Long Chips’’ – Tava īstā našķu izvēle kopš 1986. gada!

Vairāk informācija: https://longchips.eu/ 

Galda spēle ģimenes kopīgai izklaidei “Alfa Bēta Ducis” no “Kurland Woodcake”

Veicinot latviešu valodas dzīvotspēju daudzvalodīgā vidē, dizaina projekts “Kokmaizītes” (@KurlandWoodcake), līdztekus zilbju kāršu spēlei “Burtošanas čempionāts”, izanalizējot 700 tūkstošus vārdu ir izpētījusi “burtu kaimiņu” attiecības latviešu valodā, un, izdevuši jaunu galda spēli, kurā veiksmīga 72 burtu kombinācija uz 12 metamajiem kauliņiem ļauj izspēlēt vairāk nekā 500 000 vārdu!

Spēlējot spēli, Jūs uzzināsiet, kā azartiski galda spēļu turnīri var kļūt par alternatīvu veidu kā dažādu paaudžu un tautību spēlētāji var saliedēties ikdienā un svētkos, iepazīstot latviešu valodas daudzveidību un plašumu.

Vairāk informācija: www.kokmaizites.lv/speles/alfabetaducis 

Izglītojošā un interaktīvā centra “Dzelzceļš un Tvaiks” piedzīvojuma dāvanu karte ģimenei 

Izglītojošais un interaktīvais centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” vienmēr parūpēsies, lai ir izglītojoši, interesanti un radoši! 

Iesaisties, uzzini, veido pats!

Vairāk informācija: www.visitgulbene.lv/lv/ko-redzet/industrialais-mantojums/izglitojoss-un-interaktivs-centrs-dzelzcels-un-tvaiks 

Vecāku možumam – “Nilsson” aromātiskā kafiju

“Nilsson” ir Latvijas kafijas ražošanas uzņēmums, kas dibināts 2013. gadā. Visus šos 10 gadus esam cītīgi strādājuši, apvienojot labākās Skandināvijas kafijas ražošanas tradīcijas ar Latvijas iedzīvotāju īpašajām garšas izjūtām, lai ikvienam sniegtu īstu, svaigi grauzdētas kafijas baudījumu tepat Latvijā.

Vairāk informācija: http://www.nilsson.lv/