Latvijā pirmais smalcinātais muslis – unikāls savā smalkumā

Mēs radījām produktu Smalkais muslis savai ģimenei. Veselīgu gardumu no dabīgām izejvielām. Tas ir unikāls savā smalkumā un universāls pielietošanā.  Smalkais muslis ir Latvijā pirmais smalcinātais muslis.  Mēs to sasmalcinājām, lai būtu salds bez papildus pievienota cukura, lai izbaudītu visas garšas vienā karotē, lai to varētu pievienot ikdienas receptēs.

BROKASTĪS. Ātri un vienkārši pagatavojamas brokastis. Aplejot ar pienu, jogurtu, kefīru vai citu mīļāko piedevu, to ēd kā klasisko brokastu musli. Smalkais muslis nav jāvāra, bet, aplejot ar siltu pienu vai ūdeni, iegūst gardu brokastu putru pāris minūtēs.

KOKTEIĻOS. Ideāla piedeva kokteiļiem. Smalkais muslis kopā ar ogām, augļiem un pienu blenderī vienā mirklī pārtop sātīgā kokteilī, ko iecienījuši bērni, sportisti un steidzīgie darba dienas rītos.

MILTU VIETĀ. Smalkais muslis balto miltu vietā. Pilnībā vai daļēji aizstāj kviešu un citus miltus pankūku, cepumu, kūku mīklās. Bieži tiek saukti par veselīgajiem miltiem.

PANĒJUMOS. Izmanto panēšanā rīvmaizes vietā. Smalkais muslis ar sēklām kļuvis populārs dārzeņu, zivju, gaļas panējumos.

DESERTOS. Smalkais muslis satur tikai dabīgos augļu un ogu cukurus, tāpēc tas ir dabīgi salds un ideāla piedeva desertiem, receptē izmantojot mazāk pievienota cukura.

SALDAJOS UN SĀĻAJOS. Smalkais muslis ideāli iederas gan saldajos, gan sāļajos ēdienos


Meklē mūs: www.smalkaismuslis.lv 

IG https://www.instagram.com/smalkaismuslis/

FB https://www.facebook.com/smalkaismuslis

TikTok https://www.tiktok.com/@smalkais_muslis