Lai svarīgākais baudas aksesuārs vienmēr kabatā, makā vai somiņā!

Mazs nieciņš, kas neaizņems daudz vietas, bet, iespējams, pasargās no lielām nepatikšanām, kuras var negaidīti pārsteigt pēc kaislīgas nakts.

 Ir cilvēki, kas joprojām uzskata, ka prezervatīvs paredzēts vienīgi, lai izsargātos no grūtniecības, tāpēc gadījumos, ja tiek lietotas pretapaugļošanās tabletes vai kāds cits izsargāšanās veids, nav nekādas jēgas to izmantot. 

Tie ir maldi, jo prezervatīva lietošana mūs aizsargā pret veselu virkni seksuāli transmisīvu slimību un arī citām infekcijām, kuras iespējams iegūt seksa laikā. 

Pati ļaunākā infekcija, protams, ir HIV, pret ko attieksme nedrīkstētu būt vieglprātīga, taču SKDS veiktās aptaujas dati liecina, ka Latvijā  18 līdz 24 gadu vecu cilvēku vidū HIV uz sevi neattiecina 83% aptaujāto, bet vecumā no 25 līdz 34 gadiem – pat 86%. It kā pašsaprotami, ka skeptiski noskaņoti un HIV risku uz sevi neattiecinoši ir arī 64—75 gadus veci ļaudis (81%), taču realitātē HIV tiek konstatēts arī šīs vecuma grupas pārstāvjiem. Vecākajam cilvēkam, kuram Latvijā diagnosticēts HIV, tas atklāts 81 gada vecumā.

 Tāpēc prezervatīvam ir jābūt pašsaprotamai lietai ikvienā jebkura vecuma un dzimuma cilvēka maciņā. Galu gala, ko var zināt – sekss ne vienmēr ir tā nodarbe, kuru mēs ierakstām savos dienas plānos un mēdz gadīties arī neplānoti un spontāni. Īpaši jau vasarā.

Atcerēsimies arī, ka HIV nebūt nav vienīgā seksuāli transmisīvā slimība, kas mūs apdraud. Pie kam – ne jau tikai no šīm slimībām pasargā prezervatīvs. Sievietēm dažkārt pietiek nopeldēties ezerā vai pat baseinā, lai iedzīvotos “sēnītē”, seksuāls kontakts, nelietojot prezervatīvu reizēm var dot tādu pat rezultātu. 

Maldīgs ir arī uzskats, ka prezervatīvu nav jālieto, ja jums ir sekss ar pastāvīgu partneri, vai vienkārši kādu, kurš atstāj patīkamu iespaidu un galīgi neizskatās pēc tāda, kas varētu būt slims. Pirmkārt, saslimšanas sākumposmā cilvēks var to nejust, otrkārt – var gadīties, ka jūsu partneris pats neslimo, nekādus simptomus nejūt, bet ir “nēsātājs”. Un treškārt – gadās arī tādi, ārēji visnotaļ jauki cilvēki, kas par savu slimību zina, bet viņiem nerūp jūsu veselība un ir vienalga – inficēs arī jūs, vai ne.

Sekss, kā zināms ir viena no dzīves lielākajām baudām. Vasara ,savukārt, ir vienkārši ideals laiks, lai tai ļautos kaut katru dienu, - pati daba palīdz atraisīties visām mūsu maņām un sajūtām. Un nav obligāti jādodas uz dzīvokli vai viesnīcu – mīlēties var arī klajā laukā zem zvaigznēm. Izbaudīsim to!

 Tikai atcerēsimies, ka vienīgi drošs sekss vienmēr, jebkuros apstākļos un ar jebkuru partneri ļaus izvairīties no neprognozējamām problēmām un nožēlas, kas var sekot pēc tam.

Starp citu, sen pagājuši laiki, kad spēkā bija atruna - prezervatīvs īsti neļauj neko sajust un mazina baudu. Tieši otrādi! Izvēloties kaut ko no ONE TOUCH, jūs katru reizi atklāsiet ko jaunu. 

Dotted (ar punktotu virsmu)

Daudzie punktiņi nodrošinās papildus stimulāciju un palielinās uzbudinājumu. Šie prezervatīvi speciāli radīti lai sasniegtu baudu, saglabājot visas dabiskās sajūtas.

Romantic (ar gludu virsmu un aromatizēto lubrikantu)

Iespējams, jums iepatiksies šī smarža un tas, ko spēj paveikt labs lubrikants. 

Ribbed  (ar rievotu virsmu)

Rievota prezervatīva struktūra nodrošinās papildus stimulāciju, kas  sniegs to uzbudinājuma pakāpi, kāda noteikti patiks abiem partneriem. 

enjoyMAXX (ar rievotu un punktotu virsmu)

Prezervatīvi ar rievotu un punktotu tekstūru. Noteikti vērts pamēģināt, jo šī būs maksimāla stimulācija abiem partneriem.

Long love (ar gludu virsmu un aniseptiķi)

Standarta, gludie prezervatīvi apstrādāti ar speciālu lubrikantu — aniseptiķi «BENZOCAINE», kas ļaus samazināt jutīgumu un sniegs iespēju paildzināt baudas burvību, nemazinot vēlmi un izjūtas. 

 

SVARĪGI! 

Prezervatīvi ONE TOUCH izgatavoti no dabīga lateksa. Prezervatīvu augsto kvalitāti garantē mūsdienīgu ražošanas iekārtu un tehnoloģiju izmantošana, ka arī pastāvīga elektronisko pārbaužu veikšana. ONE TOUCH prezervatīvu kvalitāte atbilst starptautiskajiem standartiem ISO, WHO un Eiropas standartiem 

Sīkāku informāciju var atrast mūsu sociālajos tīklos un mājas lapā:

 

FB - One Touch Prezervatīvi- Latvija

IG - one.touch.latvija

mājas lapā www.onetouchcondoms.eu

 

Foto: Freepik; ilustratīvs