Kas ir sejas konturēšana grimā?

Konturēšana ir grima paņēmiens, kurā izmanto nedaudz tumšākus vai gaišākus toņus nekā Jūsu ādas tonis, lai veidotu sejas kontūru un piešķirtu tai dimensiju. Tradicionālo pamattoni un korektoru parasti uzklāj tā, lai tie atbilstu ādas tonim, bet konturēšanas mērķis ir radīt ēnu un gaismas efektu. Meklējiet nepieciešamos produktus šeit - https://www.notino.lv/dekorativa-kosmetika/


Kas nepieciešams konturēšanai?

Lai iegūtu šādu izskatu, nav jāizmanto īpašs konturēšanas komplekts. Konturēšanai varat izmantot divus dažādu toņu korektoru vai pamattoni, bronzeri, izgaismotāju vai pat acu ēnas vai uzacu pūderi. Svarīgi ir pārliecināties, ka Jūsu grima produktiem ir vienāda tekstūra, jo pūdera kārtošana ar šķidrajiem un krēmveida produktiem var radīt raupju izskatu. Turklāt, lai panāktu nevainojamu konturējumu, ir ļoti svarīgi, lai būtu pareizas grima otas.


Ceļvedis, kā konturēt kontūru

Konturēšanai ir jāuzlabo Jūsu dabiskā sejas forma, un katram tā būs atšķirīga atkarībā no kaulu struktūras un sejas formas.

1. Sagatavojiet seju: Pirms grima uzklāšanas ir svarīgi sākt ar rūpīgu ādas kopšanas procedūru. Sāciet ar sejas mazgāšanu un mitrinoša krēma uzklāšanu, lai izvairītos no sejas ādas salipšanas vai izteiktu līniju veidošanās. Lai gan pamatkrāsa nav nepieciešama, tā var būt noderīga sarežģītāka grima veidošanai. Primeris darbojas kā buferis starp ādas kopšanas līdzekļiem un grimu, ļaujot tiem abiem labāk darboties un ilgāk saglabāties. Pēc gruntēšanas izmantojiet dabīgajam ādas tonim atbilstošu tonālo krēmu vai korektoru, lai izlīdzinātu ādu un nosegtu jebkādus plankumus vai krāsas izmaiņas.

2. Ēnas: Viens no vienkāršākajiem un izplatītākajiem konturēšanas veidiem ir izmantot tumšāku toni, lai izveidotu ēnu zem vaigu kauliem. Lai atrastu savus vaigu kaulus, iesūciet vaigus un uzklājiet līdzekli gar vaigu padziļinājumiem, sekojot dabiskajai žokļa un deguna līnijas formai. Atkarībā no Jūsu unikālajām sejas iezīmēm un sejas formas ēnu varat izvietot vienā no trim zonām: gar deguna sāniem, "3" formā, kas seko Jūsu matu līnijai, zem vaigu kauliem un žokļa līnijas vai apvērstā trīsstūra formā, kas ierāmē vaigus. Eksperimentējiet ar dažādām līnijām un ēnām, lai veidotu sejas formu, līdz sasniegsiet vēlamo izskatu.

3. Izceliet: Lai uzklātu gaišāku toni vai izgaismotāju, koncentrējieties uz tām sejas vietām, kas dabiski atstaro gaismu, piemēram, uz pieres, deguna tilta un deguna gala, vaigu kaulu augšdaļas, Kupidona loku, ap acīm un uzacu kauliem. Jūs varat izmantot korektoru, kas ir par toni vai diviem gaišāks nekā Jūsu ādas tonis, vai mirdzošu izgaismotāju vai acu ēnas. Izvairieties no pārāk mirdzošām lietām, jo tās var izskatīties pārāk uzkrītošas.

4. Sārtums: Sejas vaigu ādai nav obligāta konturēšanas prasība, taču tas var palīdzēt radīt dabiskāku izskatu, sapludinot ēnas un izgaismojošās zonas.

5. Blendējiet: Konturēšanā izšķiroša nozīme ir blendēšanai, jo Jūs izmantojat toņus, kas atšķiras no Jūsu ādas toņa. Izmantojiet lielu, pūkainu otu, blendēšanas otu vai grima sūkli, lai ēnas un izgaismojumus sapludinātu ar ādu vai pamatnes slāni, līdz līnijas izskatās dabiskākas. Tas palīdzēs izvairīties no asām līnijām vai acīmredzamiem krāsu kontrastiem uz sejas.

6. Finišējiet: Uzklājiet pūderi vai izsmidzināmo līdzekli, lai panāktu nevainojamu finišu.


Vēlaties uzzināt vairāk par kosmētiku un skaistumkopšanu?

Ja vēlaties uzlabot savas prasmes grima veidošanā un mācīties no labākajiem šajā nozarē, apsveriet iespēju apmeklēt kādu meistarklasi par grimu un skaistumkopšanu. Meistarklasē profesionāļi dalās ar padomiem un tehnikām, kā izveidot perfektu dūmakainu acu efektu, kā izstrādāt darba grima rutīnu un sniedz padomus topošajiem grima māksliniekiem.

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai profesionālis, vienmēr ir lietderīgi apgūt mūsdienīgas grima tendences.