Ziņkārīgais Čiekurs

Ziņkārīgais Čiekurs

Sestdienās 20.30 kanālā ReTV

“Ziņkārīgais Čiekurs. Suņa saimnieka rokasgrāmata” vēsta par daudzpusīgiem jautājumiem, ar ko ikdienā saskaras suņu saimnieki. Tā ir mājas mīluļa audzināšana, veselība, uzturs, fiziskās un mentālās nodarbes, labturība, harmoniskas attiecības un arī labdarība.

Raidījuma galvenie varoņi ir žurnāliste Krista Tuča ar savu suni Čiekuru, kuri kopā dosies pie ekspertiem meklēt atbildes uz daudziem neskaidriem jautājumiem, lai kopdzīve ar mājas mīluli būtu pēc iespējas labāka, pilnvērtīgāka un veselīgāka.

“Čiekuru kucēna vecumā adoptēju dzīvnieku patversmē “Ulubele”, un viņu var dēvēt par īstu COVID laika mājas mīluli. Tā kā šis ir mans pirmais suns, ļoti daudz esam mācījušies šo vairāk nekā divu kopdzīves gadu laikā, taču dažādas video pamācības reizēm rada maldīgu priekšstatu, ka nodrošināt sunim apmācību un labu veselību ir ārkārtīgi viegli, ātri un lēti, bet diemžēl realitātē viss ir krietni vien grūtāk. Arī mums kaut kas ir izdevies ļoti labi, bet kaut kas – ne pārāk,” atzīst raidījuma vadītāja Krista Tuča. Tas arī bijis iemesls, kāpēc vēlējusies veidot informatīvu un izglītojošu saturu, lai īpaši tie saimnieki, kuriem arī nav pārāk lielas pieredzes šajos visos jautājumos, varētu iegūt nozares ekspertu profesionālus un atbildīgus padomus, lai tos izmantotu savā ikdienā un lai kopdzīve ar suni būtu harmoniskāka.

Raidījumu “Ziņkārīgais Čiekurs. Suņa saimnieka rokasgrāmata” skaties katru sestdienu plkst. 20.30 kanālā ReTV. Aktualitātēm vari sekot līdzi un dalīties ar pieredzes stāstiem arī Facebook lapā – Ziņkārīgais Čiekurs.

Raidījums top ar labdarības fonda "Sofi", veterinārās lieltirgotavas "Universitātes Vetfonds", suņu un kaķu barības ražotāja "Almo Nature" draudzīgu atbalstu.

Skaties raidījumu portālā "retv.lv"

Publicitātes attēli (autors: Matīss Markovskis)