OnlyFans: Viegla nauda vai smags darbs?

OnlyFans: Viegla nauda vai smags darbs?

Pirmdien, 16.maijā 21.25 kanālā ReTV

Intriģējoša un izzinoša dokumentālā filma. Lai arī tiešsaistes platforma “OnlyFans” cenšas sevi pozicionēt kā dažāda satura radītāju kopienu, nav noslēpums, ka lietotni ir iecienījuši seksa industrijas darbinieki, erotiskās modeles un pieaugušo filmu aktieri, kā arī ļoti daudzi citi, kuri iepriekš pat nebija iedomājušies, ka varētu atkailināties kameras priekšā un pelnīt ar to naudu. Arī Latvijā ir pulka satura veidotāju, kuri izvēlējušies iet šo ceļu.

Kāda ir “OnlyFans” satura radītāju ikdiena, kāpēc cilvēki ir izvēlējušies par tādiem kļūt, kāda 2022. gadā ir sabiedrības attieksme pret šādas profesijas vai hobija izvēli un vai tā ir viegla nauda vai smags darbs, centās noskaidrot filmas veidotāji. Dokumentālajā filmā “OnlyFans: Viegla nauda vai smags darbs?” pieredzē dalījās četras “OnlyFans” satura veidotājas no Latvijas: 18 gadus vecā rīdziniece Sanija, 27 gadus vecā pavāre Zenta, 20 gadus vecā auklīte Evita un 25 gadus vecā skaistumkopšanas speciāliste Lilija.

Filma skatītājiem ļaus ielūkoties galveno varoņu ikdienā – jaunās sievietes pavisam atklāti iepazīstinās ar savu nodarbošanos, paverot skatītājiem populārās lietotnes aizkadrus. Kāpēc cilvēki izvēlas pirkt un pārdot erotisku saturu internetā, skaidros sabiedrībā iemīļotais pārmaiņu treneris Arturs Šulcs, kurš specializējies seksoloģijā.

Filmas režisors un idejas autors Bruno Rejs Corns norāda, ka ideja par “OnlyFans: Viegla nauda vai smags darbs?” radās pandēmijas laikā: “Vairāki pazīstami cilvēki sāka nodarboties ar “OnlyFans” un reklamēja to caur saviem sociālo tīklu profiliem.” Bruno arī ievēroja, kā sabiedrība reaģēja uz viņu paziņojumiem par jauno hobiju vai nodarbošanos. Atbalss komentāros bijusi visnotaļ negatīva. “Līdz ar to radās vēlme veidot dokumentālu filmu, kur mēs parādītu, kāpēc jaunas meitenes un puiši sāk veidot saturu “OnlyFans” un kā sadzīvo ar sabiedrības nicinājumu,” tā idejas autors.

Režisors: Bruno Rejs Corns (TVNET GRUPA)
Producenti: Laura Sebre Baltiņa (TVNET GRUPA), Bruno Rejs Corns (TVNET GRUPA)
Operatori: Oskars Lūsis (TVNET GRUPA), Kristers Hartmanis (TVNET GRUPA)
Montāžas režisors: Oskars Lūsis
Skaņas dizains: Kristers Hartmanis
Animācijas: Juris Lisovs (TVNET GRUPA)
Fotogrāfs: Jānis Škapars (TVNET GRUPA)

Publicitātes foto
Autors: TVNET/Jānis Škapars