Mana vide

Mana vide

MANA VIDE
Ceturtdien 22.00 kanālā ReTV

Kā dzīvot, nenodarot pāri dabai? Kā ģērbties, lai rūpētos par vidi? Ko tieši tu jau šodien vari darīt, lai pasaule kļūtu par tīrāku, veselāku un labāku vietu, kur būt? Pirmajā raidījumā saruna ar influenceri Sindiju Bokāni.

Projekts “Mana vide” modernā, saistošā veidā aktualizē sabiedrībā vides jautājumus, tuvinot cilvēku spēju identificēties un izprast ikdienas darbību nozīmi un ietekmi globālā mērogā. Projekta nosaukums izvēlēts ar nodomu katram sabiedrības loceklim ļaut sajust savu lomu un pienesumu vides uzlabošanā, kā arī tas veidots vienkāršs un labskanīgs ērtai izmantošanai kustības veidošanā, piemēram, lietojot mirkļbirku #manavide sociālajos tīklos.

Projekta mērķis ir sekmēt Latvijas iedzīvotāju izglītotību par vides jautājumiem un viņu iespējām veidot videi draudzīgu dzīvesveidu un motivēt mērķauditoriju grupas mainīt dzīvesveida paradumus attiecībā uz vidi, nodrošinot pārskatāmu, viegli uztveramu, dažādos formātos pieejamu informāciju no praktiskās perspektīvas, īpašu uzsvaru liekot uz influenceru jeb viedokļu līderu komunikācijas izmantojumu.
Raidījumu finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds