Harmonijā: Londona-Rīga-Alūksne

Harmonijā: Londona-Rīga-Alūksne

HARMONIJĀ: LONDONA-RĪGA-ALŪKSNE
SANIJAS BŪMANES KONCERTS
Sestdien 22.00 kanālā ReTV

Alūksnietes Sanijas Būmanes izjūtas viņas dzīves lielākajās pilsētās. Katrā no tām pavadīts kāds īpašs laiks. Izcili mūziķi - džeza pianists Leons Grīnings, dziedātājs Igo, kontrabasists Adams Kings, sitamo instrumentu un perkusiju meistars Ainis Zavackis un soliste Sanija Būmane.

Sanija Būmane ir izaugusi Alūksnē un, kā pati apgalvo, par uzstāšanos un dziedāšanu plašākas pubikas priekšā sapņojusi jau kopš trīs gadu vecuma. Vēlme un mērķtiecība bija liela, tāpēc pēc pamatskolas pabeigšanas Alūksnē, viņa devusies tālākas zināšanas iegūt Rīgā. Pēc dažu gadu dzīves un mācīšanās tur, Sanija nolēmusi spert drosmīgu soli un doties plašās Eiropā atklāšanā. Tas arī lieliski ir izdevies un viņa kā māksliniece ir uzstājusies Lielbritānijā, Spānijā, Norvēģijā, Šveicē un citās Eiropas valstīs. Bet arī pēc visiem šiem piedzīvojumiem un pavadītā laika lielākajās Eiropas metropolēs un pilsētās, Sanija sevi joprojām dēvē par alūksnieti un Alūksne ir viņas sirdij tuvākā pilsēta.

Koncerts “Harmonijā: Londona – Rīga – Alūksne” ir kā vēstījums par Sanijas Būmanes ceļotājas garu un izjūtām viņas dzīves lielākajās pilsētās – Londonā, Rīgā un Alūksnē. Katrā no tām pavadīts īpašs laiks, sakrātas spilgtas atmiņas, atklāts daudz kas jauns un iegūta vērtīga pieredze. Līdz ar to ļoti iespējams, ka tieši Sanija ir spilgtākais elements, kas saista kopā vienotā stāstā šīs trīs savā būtībā tik atšķirīgās pilsētas.

Skaistais, mūzikālais Sanijas vēstījums alūksniešiem nebūtu iespējams bez izcilu, gan Latvijā, gan pasaulē koncertējošu mūziķu līdzdalības. Koncertā kopā ar Saniju uzstāsies Leons Grīnings (Leon Greening) – izcils džeza pianists no Londonas, Ainis Zavackis – Latvijā atzīts sitamo instrumentu, perkusiju meistars un Ādams Kings (Adam King) – lielisks kontrabasists no Londonas. Koncerta īpašais goda viesis, viņš arī īpašs cilvēks Sanijas mūzikālajā ceļā, – Latvijas mūzikas leģenda IGO.