TOP 4 skolēnu ekskursijas šajā gadā

Jaunais mācību gads ir tikko kā sācies un noteikti jau ir aktuāls jautājums, uz kurieni šogad būs klases ekskursija. Bērni ilgu laiku nav tikušies. Arī iepriekšējie gadi ar attālinātajām mācībām ir sekmējuši jauniešu vēlmi pavadīt kopā laiku ārpus skolas. Tieši tādēļ šogad skolēnu ekskursijas noritēs pilnā sparā. Kādas ir populārākās klases ekskursijas? Lasiet un uzziniet šajā rakstā!


1. Lāzertags jeb lāzera peintbols

Lāzertaga spēle jau gadiem ir TOP klases ekskursija. Gan sākumskolas, gan pamatskolas vecuma bērni ir sajūsmā par šo sportisko un izklaidējošo aktivitāti.


Īsumā par lāzerpeintbolu:

●     var spēlēt bērni jau no 4 gadiem, jo trāpījums nav sāpīgs un neatstāj zilumus - trāpījuma gadījumā novibrē un noskan ekipējums;

●     nav iespējams šmaukties, jo visu statistiku uzskaita ekipējumā esošā programma;

●     plašas iespējas uzdevumiem, kas spēles laikā dalībniekiem ir jāpaveic;

●     pēc spēles ikviens dalībnieks saņem diplomu, kurā redzama sava spēles statistika, kā arī tituls (ja tāds ir iegūts);

●     pasākumu vada pieredzējis instruktors, kurš izskaidro noteikumus, dod uzdevumus un uzrauga kārtību.

 

Šādas skolēnu ekskursijas patiks gan meitenēm, gan puišiem. Visi būs priekpilni, azartiski un vēl ilgi pēc pasākuma gribēs pārrunāt spraigos spēles momentus. Sagādājiet bērniem neaizmirstamus mirkļus un pozitīvas emocijas!

 

Foto: gunsnlasers.lv


Kur spēlēt lāzertagu?

Klases ekskursijas ar lāzertaga spēli ir pieejamas visos izklaides parka “GUNSnLASERS” laukumos. Uzņēmums strādā jau daudzus gadus un skolēnu ekskursijas lielākām un mazākām grupām tiek vadītas ik gadu.

 

“GUNSnLASERS” iekštelpu un āra laukumi atrodas:

●     Mārkalnes ielā 10, Juglā (iekštelpu laukums);

●     Viestura prospektā 2, Mežaparkā (āra laukumi);

●     Šampētera ielā 1, Šampēterī (iekštelpu un āra laukumi).

 

Visi laukumi ir speciāli iekārtoti ar taktiskiem aizsegiem un interesantiem elementiem, kas spēli padarīs vēl spraigāku, tādēļ izvēlieties to, kas ir vistuvāk!


Cenas

Klases ekskursijas cena ir atkarīga no spēles ilguma, dienas un dalībnieku skaita. Iespējams izvēlēties:

●     1h;

●     1,5h;

●     2h.

Izdevīgāka cena būs ekskursijām darbadienās un lielākām grupām. Sīkāku informāciju lasiet “GUNSnLASERS” mājaslapā https://gunsnlasers.lv/lazertags/cenas/ vai arī zvaniet pa tel. 27274646! Klientu konsultants ar prieku atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un rezervēs pasākumu Jūsu vēlamajā datumā un laikā. Atcerieties, ka ekskursiju laikā rudenī un pavasarī brīvie laiki aizpildās ātrāk!


2. Braucieni ar elektrokartingiem

Izklaidējoša un vienlaikus izglītojoša klases ekskursija par drošību uz ceļu. Elektrokartingi ir kaut kas cits nekā tipiskie benzīna dzinēja kartingi.

 

Lielākās priekšrocības:

●     darbojas ar atkārtoti uzlādējamām baterijām, tādēļ ir dabai un planētai draudzīgāki;

●     nav degvielas smakas un izmešu, tāpēc nekaitē cilvēka veselībai;

●     Iespēja regulēt jaudu, lai nesteidzīgi var izbraukt arī tie, kas pie stūres nejūtas tik droši;

●     elektrokartingi ir dažāda lieluma, tāpēc var braukt arī bērni, kuruaugums ir vismaz 1,2m;

●     datora sistēma uzskaita katra braucēja apļu laiku. Rezultātā var noteikt, kurš ir bijis visātrākais un sarīkot draudzīgas sacīkstes;

 

Ja vēlaties skolēnu ekskursijas, kas tiks noorganizētas tā, lai visiem būtu aizraujoši, izvēlaties “GUNSnLASERS” elektrokartingu iekštelpu trasi Rīgā, Mārkalnes ielā 10 (Jugla)! Uzņēmuma piedāvātie braucamie ir ražoti tepat pie mums, Latvijā.


Klases ekskursijas izmaksas

Standartā piedāvātie brauciena ilgumi ir:

●     10min.

●     2 x 10min.

●     3 x 10min.

Ja vēlaties, var izvēlēties arī citu laiku un ekskursijā sarīkot kartingi + lāzertags turnīru. Vairāk par izmaksām lasiet mājaslapā https://gunsnlasers.lv/jaudigi-elektrokartingi-azartiskai-izklaidei/kartingi/! Par iespējām lielākām grupām sazinieties ar “GUNSnLASERS”, zvanot pa telefonu 27274646! Uzņēmums strādā katru dienu no rīta līdz pašam vakaram.


Foto: gunsnlasers.lv


3. Virtuālā realitāte

Virtuālā realitāte jeb VR ir skolēnu ekskursijas jauninājums. Ņemot vērā, ka jauniešus arvien vairāk aizrauj dažādas tehnoloģijas un datorsistēmas, šāda klases ekskursija neliks vilties lielāko klašu audzēkņiem.

Virtuālās realitātes istabās apmeklētāji var uzspēlēt dažādas populāras datorspēles, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Sajūta ir tāda itkā spēle notiktu pa īstam, reālajā dzīvē, tomēr tā ir fiziski neeksistējoša pasaule, ko cilvēks uztver ar savām maņām:

●     redzi;

●     tausti;

●     dzirdi.

Kamēr ASV virtuālā realitāte ir zināma kopš 1960. gadiem, tikmēr pie mums, Latvijā, tā arvien populārāka un pieprasītāka kļūst pēdējos gados. Turklāt, šo tehnoloģiju izmanto ne tikai izklaidei, bet arī medicīnā, arhitektūrā, mārketingā un citās jomās.


Skolēnu ekskursijas virtuālās realitātes istabās

Jaunu virtuālās realitātes istabu piedāvā izklaides un atpūtas parks “GUNSnLASERS” Rīgā, Mārkalnes ielā 10. Tā būs mūsdienīga un elpu aizraujoša klases ekskursijas, kas sagādās neaizmirstamas emocijas. Lasiet tālāk un uzziniet sīkāk par piedāvājumu skolēnu grupām!


Cenas

Uz vietas virtuālās realitātes istabā apmeklētājiem ir pieejamas šādas spēles:

●     Beat Saber;

●     Onward;

●     Creed: Rise to Glory;

●     Arizona Sunshine;

●     Blade & Sorcery: Nomad;

●     The Room VR: A Dark Matter un citas interesantas.

Šīs ir visā pasaulē ļoti populāras spēles, tādēļ tehnoloģiju fanāti par tām būs dzirdējuši daudz un ar prieku vēlēsies izmēģināt.

Cenas ziņā izdevīgāks piedāvājums lielām grupām ir noīrēt virtuālās realitātes telpu tikai jūsu grupiņai uz 1h līdz 3h. Varēsiet arī uzklāt uzkodu galdu ar līdzi paņemtajiem dzērieniem un ēdieniem.

Plašāku informāciju par piedāvājumu skatiet mājaslapā https://gunsnlasers.lv/virtuala-realitate/!

 

Foto: gunsnlasers.lv


4. Kāds no trim peintbolu veidiem

Ja no bērniem ir pieprasījums pēc aktīvas skolēnu ekskursijas, piemērota opcija būs peintbols. Savukārt, ja visiem labi zināmais peintbols ar krāsu lodītēm ir jau spēlēts, “GUNSnLASERS” piedāvā arī citus peintbola variantus.

“GUNSnLASERS” piedāvājums:

●     klasiskais peintbols - standarta krāsu bumbiņas (68. kalibrs), trāpījums var būt nedaudz sāpīgs un atstāt zilumu;

●     soft peintbols - mazākas krāsu bumbiņas (50. kalibrs), bumbiņa lido ātri, taču ir mazāka iespēja, ka trāpījuma gadījumā būs zilums;

●     reball - spēle notiek iekštelpās, izmantojot gumijas bumbiņas. Trāpījumu var just, bet uz apģērba nepaliek krāsu pleķis. Nav jāmaksā par papildu bumbiņām - šauj, cik vien gribi.

 

Foto: gunsnlasers.lv

 

Grūti izvēlēties piemērotāko aktivitāti? Zvaniet pa tel. 27274646 jebkurā laikā (arī brīvdienās) un klientu konsultants palīdzēs! Klases ekskursija ar peintbola spēli būs sportisks un kolektīvu saliedējošs pasākums. Brauciet ciemos uz kādu no peintbola laukumiem Rīgā:

●     Viestura prospektā 2 (āra laukumi);

●     Šampētera ielā 1 (āra un iekštelpu laukumi).

 

Spēli vadīs profesionāls instruktors, kurš iepazīstinās ar ekipējumu un drošības noteikumiem, kā arī uzraudzīs kārtību laukumā.

Klases ekskursijām ir jābūt mūsdienīgām un interesantām, lai bērniem būtu prieks par kopā pavadīto laiku ārpus mācību stundām. Izvēlieties “GUNSnLASERS” izklaides parkus!


Titulbilde: pixabay.com