Smelies idejas raidījumā “Brīvdienas sākas tagad!”

Šī nedēļas nogale solās būt piedzīvojumiem pilna! Raidījuma “Brīvdienas sākas tagad!” vadītājas Keita un Nikija tās ieplānojušas pavadīt ārpus mūsu valsts robežām - Igaunijā. Raidījuma ceturtajā epizodē meitenes atspoguļos trīs dienas, ko pavadīja, viesojoties kaimiņvalstī. 

Nikija mīl mierpilnu atpūtu dabas un arī ūdens tuvumā, savukārt Keita ir gatava pieņemt jebkuru izaicinājumu. Šajās brīvdienās meitenes meklēs kopsaucēju, nododoties pilnīgam mieram un relaksācijai ūdens tuvumā. Tomēr ūdens būs arī vieta, kur meitenes gūs kārtīgu adrenalīna un smieklu devu, jo viņas atpūtīsies ūdens parkā. 

Iepazīstot Igaunijas galvaspilsētu Tallinu, svarīgi ir izzināt arī vietas vēsturi. Šajā nedēļas nogalē meitenes apmeklēs trīs savstarpēji atšķirīgus muzejus. Arhitektūra, kultūra un māksla, tās ir lietas, par kurām muzeju apmeklējuma laikā meitenes uzzinās vairāk. Tomēr, bieži vien aktīvā atpūta un arī jaunu vietu iepazīšana cilvēkus nogurdina un, lai uzkrātu spēkus arvien jaunu lietu uzzināšanai, meitenes baudīs arī relaksējošas procedūras. Viena no tām patiesi īpaša- dūņu procedūra, kur dūņas iegūtas tajā pašā vietā, kur apmetušās Keita un Nikija. 

Ir svarīgi veltīt laiku sev un uzkrāt spēkus jaunai darba nedēlai, baudot brīvdienas. Iedvesma jauniem tūrisma galamērķiem ReTV raidījumā “Brīvdienas sākas tagad!” trešdienās plkst. 20.25!