Rīgā sniega dēļ kavējas sabiedriskais transports

Rīgā stiprās snigšanas dēļ kavējas sabiedriskais transports.

Kā aģentūru LETA informēja SIA "Rīgas satiksme" pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane, pēc plkst.7 autobusu un trolejbusu kavējumi maršrutos sasniedza aptuveni 15 minūtes.

Viņa piebilda, ka ik pa laikam kādā maršrutā palielinās kavējumi satiksmes negadījumu dēļ, saslīdējušām automašīnām un citiem negadījumiem. 

Līdz ar to pasažieriem esot jārēķinās, ka ceļā būs jāpavada ilgāks laiks, nekā ierasts.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka šorīt Rīgā novērojama spēcīga snigšana un īsā laika posmā sniega kārta palielinājās par desmit centimetriem, kā arī veidojas līdz 20 centimetru biezi sniega sanesumi.

Tādēļ ielās un uz ietvēm ir apgrūtināta pārvietošanās. 

Jau no plkst.1 naktī tiek veikta ielu kaisīšana un darbā iesaistīta visa pieejamā tehnika, bet no plkst.4 sākta ietvju tīrīšana, kurā iesaistītas 48 tehnikas vienības un septiņas brigādes, kas veic darbu ar rokām vietās, kur netiek klāt tehnika.

Rīgas pašvaldība aicina iedzīvotājus būt īpaši piesardzīgiem, iespēju robežās izvēlēties veikt darba pienākumus attālināti vai arī savlaicīgi plānot izbraukšanas laiku un maršrutu, rēķinoties, ka ceļā var būt jāpavada ilgāks laiks nekā ierasts.Foto: Edijs Pālens/LETA/. Ilustratīvs