Rīgā nogalināts futbola aģents; policijas ekipāžas strādā visā valstī

Purvciemā nogalināts futbola aģents Romāns Bezzubovs. Zināms, ka uzbrukumu veikušas trīs personas, kuras notikuma brīdī pārvietojušas ar melnas krāsas automašīnu BMW X5. Valsts policija visas dienas garumā strādā pastiprinātā režīmā, iesaistīta policijā visos reģionos.

Kāda aculiecinieka iemūžinātā video redzams, ka Bezzubovs ar savu VW Touareg no nelielas blakus ieliņas piebrauc pie Gunāra Astras ielas, kur viņu jau sagaida BMW X5 markas automašīna. Brīdī, kad VW markas auto mēģināja izbraukt uz Gunāra Astras ielas, sākās apšaude, tomēr VW Touareg vadītājam, taranējot BMW automobili, sākotnēji izdodas aizmukt, un sākas bēgšana.

Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks pauž: “Noziedznieki raidīja šāvienus ar automātisko ieroci. Ievainoja, vēl spēja turpināt braukt, notika sadursme. Beigās mira.”

Šobrīd policijas rīcībā ir informācija, ka uzbrukumā iesaistītas vismaz trīs personas. BMW X5 markas automašīnai bijuši tonēti aizmugurējie stikli, pēc sadursmes ar VW Touareg spēkratam ir bojāts labais sāns. Uzbrukumā iesaistītai automašīnai var būt mainītas valsts numura zīmes, tai skaitā arī Krievijas numura zīmes. Pēc notikušās slepkavības policija strādā pastiprinātā režīmā visā Latvijā. Arī ReTV Ziņu dienests safilmēja kadrus, kuros redzamas policijas ekipāžas uz ceļiem reģionos.

Valsts policija nozieguma vietā izņēmusi lietiskos pierādījumus, veikusi liecinieku nopratināšanu, kā arī jau saņēmusi video ierakstus no autovadītāju videoreģistratoriem.

Armands Ruks atzīst: “Slepkavība izdarīta citiem bīstamā vietā ar automātisko ieroci, kas padara vēl satraucošāku. Noziedznieki ir gatavojušies.”

Aicina cilvēkus nesatraukties, jo vērsušies privāti uz konkrēto personu. Pēc notikušās slepkavības Iekšlietu ministrs Sandis Ģirgens rīt sasaucis sanāksi par valsts iekšējo drošību, lai pārrunātu iespēju valstī izveidot vienotu videonovērošanas sistēmu.

Policija joprojām aicina atsaukties ikvienu notikušā nozieguma aculiecinieku un tos autovadītājus, kuru automašīnas ir aprīkotas ar videoreģistratoriem un kuri šodien laika posmā no 6.30 līdz 8.30 pārvietojās Gunāra Astras ielu. Policija ikvienam garantē drošību un anonimitāti. 


Foto: Delfi