ReTV spilgti un pamatīgi atklāj jauno sezonu

Vēl bagātīgāks ziņu klāsts, jauni analītiski raidījumi, izklaidējošas spēles un sadzīviski noderīgi padomi kanāla ReTV jaunajā sezonā ar saukli "Tava tuvākā televīzija".

Latvijas mediju vidē ienāk ReTV Ziņu dienests; tā gatavotās ziņas iepriekšējās sezonas laikā īpaši bieži citētas gan vadošajos Latvijas medijos, gan starptautiskās ziņu aģentūrās un televīzijās. Arī jaunajā sezonā ReTV būs informācijas līderis reģionos, katru darba dienu piedāvājot trīs ziņu izlaidumus – 15.00, 19.00 un 21.00, aptverot dienas vissvarīgākos notikumus Latvijā un pasaulē.

ReTV Ziņu dienestam pievienojies Ģirts Timrots (attēlā pa vidu), kurš savu ilggadējo žurnālistikas pieredzi izmantos, lai ceturtdienas vakaros raidījumā "Aklā zona" kopā ar studijas viesiem vērtētu pašus aktuālākos tematus. Bet svētdienas vakaros, sākot ar 26.septembri, jaunā raidījumā "Re:Skats" Oskars Brasliņš atskatīsies uz aizvadītās nedēļas aktualitātēm, tajā skaitā izceļot problēmas, par kurām līdz šim mediji runājuši maz.

Turpinās skatītāju iecienītie pirmdienas dokumentālo filmu vakari, bet sestdienas vakari joprojām rezervēti latviešu mūziķu skaistākajiem koncertiem. Piektdienās visu ģimeni kopā pie TV ekrāna noturēs spēle "Ar kājām pa mājām", kurā Baiba Sipeniece-Gavare, Reiniku ģimene, Andris Bulis, Artis Dvarionas un citi iepazīs Latviju no jauna, pildot āķīgus uzdevumus. Par stiprām ģimenēm, viņu paradumiem un pienākumiem stāstīs raidījums "Mūsu spēks", bet gados jaunākos skatītājus uzrunās vienmēr atraktīvie Ieva un Emīls raidījumā "Mēs ar brāli – kolosāli".

"Makšķerēšanas noslēpumi" vadītājs Normunds Grabovskis


Kanāls ReTV jaunajā sezonā īpaši daudz laika veltīs Latvijas dabas pētīšanai. Normunds Grabovskis ceturtdienās atklās "Makšķerēšanas noslēpumus", arī Māris Olte aicinās gan makšķerēt, gan doties mežā, kur "Meža veča emuāros" izzinās meža velšu nozīmi dabas ķēdē, savukārt raidījumā "Ar lupu mežā" skatītāji varēs uzzināt, ko drīkst darīt un ko labāk nedarīt mežā.

ReTV skatītāju iecienītais moderators Toms Bergs raidījuma "Ceturtā vara" otrajā sezonā mēģinās iejusties viltus ziņu manipulatora ādā, radot fake news tiešsaistes lapu un pētot, vai sociālo mediju platformas to pieļauj, kā arī izglītos skatītājus, kā atšķirt patieso un kā būt gudram informācijas patērētājam. Otrā sezona jau sākusies raidījumam "Izšķirtspēja", kurā Elita Marga tiekas ar dažādu jomu ekspertiem, ļaujot izprast notikumu sakarības un sekas. Bet to, kā izmantot likumus savā labā, instruēs raidījums "Zini savas tiesības" trešdienu vakaros.

Elita Marga raidījuma "Izšķirtspēja" studijā


Svētdienu rīti nav iedomājami bez gardu ēdienu receptēm raidījumā "Pipars uz mēles", kurā jaunajā sezonā kopā ar Gintu Gaveru ēdienus gatavo jaunie pavāri Nauris Salenieks un Haralds Saušs. Savukārt vēl tuvāk Latvijas tradicionālajai un ne tik ierastajai virtuvei būs raidījums "ĒdienKARTE", kura jaunā sezona sāksies oktobrī.

Cik līdzīgi vai atšķirīgi ir Latvijas novadi un cilvēki tajos, vai atšķiras mūsu tradīcijas, uzskati un stereotipi, oktobra svētdienās vētīs Gatis Krūmiņš un Mikus Frišfelds raidījumā "Latvijas vēsturiskie novadi". Bet Latvijas kristietības vēstures spilgtākos notikumus, kultūrvēstures liecības Latvijas dievnamos un sakrālā mantojuma nozīmi no pagātnes līdz mūsdienām dažādu konfesiju baznīcās izzinās raidījums "Latvijas sakrālais mantojums" sestdienu vakaros. Savukārt jaunāko laiku vēsturi turpinās dokumentēt raidījumu cikls "Latvijas stāsti".

Aptverot ļoti plašu informācijas spektru, sākot ar jaunākajām ziņām, izglītojošiem raidījumiem un aktuālām intervijām, līdz atraktīvām spēlēm, kvalitatīvai atpūtai un apbrīnojamiem hobijiem, savu desmito sezonu sāk kanāls ReTV – Tava tuvākā televīzija.