Pūce: Es esmu melojis

Juris Pūce (AP) nolēmis atkāpties no vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amata. ReTV Ziņu dienestam viņš atklāja iemeslu.

Pūce ReTV Ziņām atzina, ka ir melojis sabiedrībai. “Es esmu pieļāvis kļūdu un man bija jāpieņem šāds lēmums.” Uz jautājumu, vai lēmums ir saistīts ar Rīgas domes deputāta autostāvvietu caurlaides iegūšanu, Pūce atbildēja apstiprinoši: “Es esmu melojis!”

"Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu kolēģu partijā, un partiju apvienībā priekšā. Arī draugu un ģimenes priekšā," paziņojumā par atkāpšanos no amata saka Pūce, vēsta aģentūra LETA.

"Es par savu rīcību patiesi atvainojos un to no sirds nožēloju. Es esmu kļūdījies Rīgas pašvaldības autostāvvietu jautājumā, esmu patiesi izdarījis ļoti neveiksmīgu izvēli. Es esmu maldinājis savus kolēģus un Latvijas sabiedrību," pauž no amata aizejošais ministrs, uzsverot, ka par izdarītām kļūdām ir jāuzņemas atbildība un tieši to viņš arī darīs.

Pūce uzskata, ka radusies situācija liedz viņam pilnvērtīgi pildīt vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatu, tāpēc viņš šodien lūdzis Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu (JV) atbrīvot viņu no amata.