Pirts – mazgāšanās, relaksācijas un prāta attīrīšanas vieta

Pirts tradīcijas Latvijas teritorijā bijušas cieņā jau simtiem gadu. Ne jau velti tās pieminētas jau dainās.  Pirts bijusi ne tikai mazgāšanās, bet arī relaksācijas un prāta attīrīšanas veids, kā arī vieta, kur rodas jauna dzīvība. Ietekmējoties no dažādām citām kultūrām, mūsdienās pirts rituāli kļuvuši dažādāki. Un kas gan būtu pirtiņa bez pirts lietām un aksesuāriem! 

Interneta veikalā www.majaiunpirtij.lv plašā klāstā un dažādās cenu kategorijās tiek piedāvātas pirts lietas. Vienlaikus tiek piedāvāti arī dažādi aksesuāri mājai, kurus pamatā ar mīlestību darinājuši  Latvijas amatnieki (mājas gariņi, gravējumi kokā – pirts, ģimenes, mednieku vai makšķernieku noteikumi utt., pirts plāksnītes, skaistas koka kastes tējai, vīnam un dažādu mīļu lietiņu glabāšanai un tml.). 

Viens no svarīgākajiem pirts aksesuāriem noteikti ir pirts slotas. Tās www.majaiunpirtij.lv piedāvā plašā klāstā: bērza – vistradicionālākās; ozola - vīriešiem; liepas – sievietēm. No saulainās Gruzijas atceļojušas eikalipta pirts slotiņas, kas satur daudz ēteriskās eļļas ar dezinficējošām un ārstnieciskām īpašībām, piemērotas mīkstai masāžai, kā arī iecienītas pirtnieku vidū elpošanas ceļu attīrīšanai, pieliekot to pie sejas un ieelpojot. Šīs sezonas jaunums – laura slotiņas, kuras arī var izmantot gan klasiskajai pirts masāžai, gan inhalācijām. Vēl piedāvājumā Kanādas ozola slotiņa, kas tiek uzskatīta praktiski par karalieni starp pirts slotām gariņa karsēšanas ziņā. 

Tāpat “Mājai un pirtij” piedāvājumā dažāda izmēra un dizaina pirts ķipīši, spaiņi un bļodas – mazākie lieliski noderēs gariņa uzmešanai, savukārt lielākie pirts slotiņu izmērcēšanai. Arī pirts kausi un karotes pie mums plašā klāstā – gan nerūsējošā tērauda, gan vara, gan koka utt. Piedāvājam arī labas kvalitātes ozola pirts spaiņus-ūdenskritumus, kas lieliski noderēs, lai palīdzētu ķermenim norūdīties, uzlabot asinsriti un paaugstināt ādas tonusu. 

Ļoti iecienīti ir dažādi pirts aromāti, ēteriskās eļļas, kā arī sāls bloki, kas palīdz radīt pirtī sāls istabas efektu, tādējādi uzlabojot asins cirkulāciju, novēršot nogurumu, ārstējot apaukstēšanos. Tāpat sālij piemīt arī antiseptiskā iedarbība, kas rada labvēlīgu efektu elpošanas ceļiem. Sāls ar ļoti plānu slāni pārklāj arī ādu, maigi attīrot un izlīdzinot to. 

Ejot pirtī nedrīkst aizmirst par cepuri, jo tā pasargā galvu no pārkaršanas un aizsargā matus no pārmērīgas izžūšanas. Mūsu piedāvājumā atrodamas gan vienkārša dizaina, gan neparastākas pirts cepures dažādās cenu kategorijās. Pieejamas arī 100% dabīgas aitādas cepures ar vilnu, kuras īpaši iecienījuši izsmalcināti pirts mīļi. Šīs cepures, salīdzinot ar filca cepurēm, nodrošina lielāku siltumizolāciju no augstas temperatūras. Tāpat šī cepure praktiski neuzsūc sviedrus un ilgstoši nezaudē savu formu.

Ja vēl tikai sapņojat un plānojat savu pirtiņu, pie mums iespējams iegādāties arī vienu no galvenajām pirts sastāvdaļām – pirts krāsni vai kamīnkrāsni, vienlaikus saņemot arī noderīgus padomus par tās labāku uzstādīšanu! Kopā ar krāsniņu varat uzreiz iegādāties arī pirts akmeņus, kurus arī palīdzēsim izvēlēties tieši Jums vispiemērotākos. 

Mūsu piedāvājumā vēl daudzi citi pirts aksesuāri, tekstila izstrādājumi, termometri, higrometri, švammes un masāžas cimdi, ķermeņa kopšanas līdzekļi utt. 

Pie mums iespējams iegādāties arī kvalitatīvas ozola mucas dzērieniem (3-50 l tilpumā) un sālīšanai, un marinēšanai (3-100 l tilpumā), kā arī liepas muciņas medum. 

Noformēt pasūtījumu interneta veikalā iespējams vienkārši – izvēlieties nepieciešamās preces, salieciet virtuālajā iepirkuma grozā, ievadiet nepieciešamos datus, un pasūtījuma informācija jau ir pie mums! Katru pasūtījumu apstrādājam individuāli, piedāvājot piegādes iespējas atbilstoši pasūtījuma apjomam un svaram, tāpēc pasūtījuma apmaksa notiek pēc tā apstiprināšanas. Piegādes veicam ne tikai Latvijas teritorijā. Mūsu klienti atrodas arī daudzās citās valstīs. Rīgas noliktavā vēlamo iespējams saņemt arī pašiem uz vietas.

Uz tikšanos!


www.majaiunpirtij.lv