Piedalies ReTV Līgo konkursā un sagaidi lustīgu Jāņu nakti ar vērtīgām balvām

Piedalies ReTV Līgo konkursā un sagaidi lustīgu Jāņu nakti ar vērtīgām balvām! Lielo dāvanu komplektu saņems pieci laimīgie.

Kanāls ReTV sadarbībā ar partneriem aicina piedalīties konkursā, kurā iespējams laimēt vērtīgu balvu komplektu.

Līgo grozā atradīsiet gardo Druvas maizi, Fazer saldumus, Cesvaines Piena garšīgos Jāņu sierus, Rēzeknes gaļas kombināta gaļas produkciju un grilu, Valmiermuižas alus dāvanu karti un Lieliska dāvana dāvanu komplektu, Latvijā ražoto Nilsson kafiju, citronzāles pretodu spirāli no Averto, prezervatīvus un lubrikantu no One Touch drošai līgošanai!

Konkursa noteikumi:

Konkursa norisinās ReTV Facebook kontā no 5. - 18. jūnijam. Pie ieraksta ”Līgo konkurss” spied Patīk un atzīmē draugu, ar kuru vēlētos dalīt šo vērtīgo balvu. Jau 19. jūnijā izlozēsim piecus laimīgos uzvarētājus. Balvas saņemt aicināsim no 20. - 22. jūnijam ReTV birojā Valmierā, Purva ielā 12 a, darba laikā no pl. 9.00 - 17.00. Ar katru uzvarētāju sazināsimies individuāli un vienosimies par balvas saņemšanas laiku.

ReTV Līgo konkursam balvas sarūpējuši mūsu sadarbības partneri. Dāvanu komplektos atradīsiet šādus produktus:

Gardā Druvas maizes izlase

Maizes saimes “Druva” pirmsākumi meklējami jau pagājušajā gadsimtā - 1946. gadā. Lai gan šobrīd ieguvusi mūsdienīgāku vizuālo tēlu, “Druva” saglabā pamatvērtības – tā ir vienkārša un tradicionāla ikdienas maize. Paaudzēs mīlēta un garda, šī maize ir iemantojusi savu vietu teju katras ģimenes ikdienā.

“Druva” maizes cienītājiem piedāvā vairāk nekā 10 dažādas maizes. Pircēju visiecienītākās ir klasiskā Tostermaize un Mākoņmaize, tāpat piedāvājumā ir dažādas citas Tostermaizes, arī Rīta baltmaize, Klona maize un Spēkavota maize.

Dāvanu komplektā - gardā Druvas maizes izlase.

Vairāk informācijas https://www.fazer.lv/maize/druva/

 

Gardumi no Fazer izlases

Kas gan ir vasara bez krāsaina prieka un berzūpīgas draudzības, vai ne?! Aicinām sagatavot savas garšas kārpiņas apburošam piedzīvojumam un baudīt dabīgo “Tutti Frutti” želejaskonfekšu daudzveidību un “Fazer” šokolādes garšas.

“Tutti Frutti” ir viens no Somijas populārākajiem konfekšu zīmoliem ar senu vēsturi. Augļu želejkonfektes drīz vien kļuva populāras un iemantoja tūlītēju mīlestību pret augļu garšu simfoniju.

Karla Fazera vārdā ir nosaukta “Fazer” iecienītākā piena šokolāde. Paaudzēs mīlētās šokolādes panākumu pamatā ir svaigs piens, augstākās raudzes kakao pupiņas un unikāla recepte. Karla Fazera paraksts uz katras šokolādes iesaiņojuma ir apliecinājums tās augstajai kvalitātei.

 

Dāvanu komplektā - “Tutti Frutti” un “Fazer” saldumu izlase.

Vairāk informācijas https://www.fazer.lv/saldumi/

 

Garda sieru izlase taviem Līgo svētkiem no “Cesvaines Piens”

Puscietais siers ar ķimenēm atšķirsies no tradicionālā Jāņu siera, jo šis siers ir īpaši nogatavināts. Pikantais siers ar zaļumiem ir nenogatavināts siers, apviļāts dažādos garšaugu maisījumos. Ja kārojas stiprākas garšas, tad var izvēlēties garšaugu maisījumu, kam pievienotas čili pārslas, paprika, ķiploki, sīpoli un pipari. Savukārt maigāku garšu cienītājiem patiks siers ar zaļumu maisījumu, kurā visvairāk jūtama pētersīļu un diļļu garša.

Siera izlase sniedz iespēju nogaršot divus sierus vienā iepakojumā - Čederas Red un cieto sieru. Čederas Red ir stingrs, blīvs siers bez caurumiem. Tas ļoti labi kūst, un, jo ilgāk briedis, jo garšā kļūst piesātinātāks. Cietais siers tiek izturēts ilgāku laiku, sasniedzot savu viegli pikanto garšu.

Viens no pieprasītākajiem “Cesvaines Piena” sieriem Latvijā ir Tilzītes siers, ko uzņēmums gada laikā saražo vairāk nekā 500 tonnu.  

Dāvanu komplektā - “Cesvaines Piens” gardo sieru izlase.

Vairāk informācijas https://cesvainespiens.lv

 

 

Rēzeknes gaļas kombināta gaļas produkcija un grils

Līgo svētki nav iedomājami bez grilētas gaļas smaržas. Smaržos nedaudz pēc dūmiem, nedaudz pēc svaiga gaisa, mīļākajām garšvielām un - pats galvenais - atpūtas. Lai tas viss nonāktu jūsu pagalmos un ēdāji piedzīvotu eksploziju savām garšas kārpiņām, “Rēzeknes gaļas kombināts” allaž rūpējas par pašu svarīgāko – kvalitatīvu gaļu.

Dāvanu komplektā - gaļas produktu izlase un grils gatavošanai.

Vairāk informācijas https://www.rgk.lv/

 

 

Valmiermuižas alus dāvanu karte

“Valmiermuižas alus” rod spēku visā, ko dāvā auglīgā Latvijas zeme. Grauzdētas rupjmaizes smarža mijas ar ziemeļu rudzu grauda spēku, veidojot īpašu Latvijas garšu. Valmiermuižā pacietīgi dara dzīvo alu un kopj alus baudīšanas kultūru, lai, gluži kā sendienās, alus Jāņu galdā stāvētu goda vietā. “Valmiermuižas alus” saimnieks tic, ka dzīve ir jāsvin, tādēļ daudzveidīgās garšas veldzēs dzīves baudītājus, vasaras saulgriežus cildinot.

 

Dāvanu komplektā - Valmiermuižas kvass un dāvanu karte.

Vairāk informācijas https://www.valmiermuiza.lv/

 

Lieliska dāvana dāvanu komplekts

„Lieliska dāvana“ ir labo emociju veikals. Lidojumi, aktīvā atpūta, ātrums un adrenalīns, īpašas vakariņas, masāžas un SPA procedūras, kā arī daudzas citas oriģinālas dāvanas tikai 1 minūtes laikā.

Kopš 2011. gada „Lieliska dāvana“ ir tirgus līderis dāvanu karšu un komplektu izplatīšanā - viens no lielākajiem e-veikaliem Latvijā un līderis starp šāda veida pakalpojumu sniedzējiem.

Dāvanu komplektā - “Lieliska dāvana” dāvanu komplekts tavam izvēlētajam piedzīvojumam. Vairāk informācijas https://www.lieliskadavana.lv

 

Latvijā ražota Nilsson kafija

Uzņēmums “Nilsson” ir radīts, lai ikvienam sniegtu īstu svaigi grauzdētas kafijas baudījumu tepat Latvijā. Esam apvienojuši labākās Skandināvijas kafijas ražošanas tradīcijas ar Latvijas iedzīvotāju īpašajām garšas izjūtām, izveidojot vairākus izcilus kafijas maisījumus un skaidri norādot katra maisījuma garšas īpatnības uz katra kafijas iepakojuma.

Dāvanu komplektā - “Nilsson” kafija.

Vairāk informācijas http://www.nilsson.lv/e-veikals/

 

 

Citronzāles pretodu spirāle no Averto

Uzņēmuma “Averto” piedāvājumā ir plašs dārza un pasākumu preču klāsts profesionāļiem un entuziastiem – plēves un polikarbonāta siltumnīcas, koka dārza mājas, koka pirtis, koka garāžas, dārza instrumenti, teltis, nojumes, plastmasas un koka mēbeles dārzam un pasākumiem, auto nojumes, noliktavas, aukstuma kastes, virszemes baseini, grili.

Izvēlieties savām prasībām atbilstošas dārza preces, preces pasākumiem un tirdzniecībai! “Averto” - preces dārzam un atpūtai, piknikiem un citām aktivitātēm mierpilnai atpūtai dabā 

Teltis, nojumes, siltumnīcas un mēbeles par ļoti labu cenu. Ātra piegāde. Droša un viegla iepirkšanās. “Averto” - zīmols ko varat atļauties!

Dāvanu komplektā - Citronzāles pretodu spirāle no “Averto”

Vairāk informācijas www.averto.lv


One Touch lubrikants un prezervatīvu komplekts dažādām gaumēm 

Lai svarīgākais baudas aksesuārs vienmēr kabatā, makā vai somiņā! Mazs nieciņš, kas neaizņems daudz vietas, bet, iespējams, pasargās no lielām nepatikšanām, kuras var negaidīti pārsteigt pēc kaislīgas nakts.

Dāvanu komplektā - lubrikants un 6 dažādu prezervatīvu komplets no “One Touch”.

Vairāk informācijas www.onetouchcondoms.eu