“Mazais Šefiņš” no 8. marta atgriežas kanālā ReTV

Kanālā ReTV ar trešo sezonu atgriežas kulinārijas un sarunu šovs “Mazais Šefiņš”! Šajā sezonā desmitgadīgais šefpavārs Lūkass turpinās gatavot vienkāršas un saprotamas receptes, kas būs pa spēkam teju jebkuram bērniem un pieaugušajam. Savukārt ciemos tās nogaršot nāks sabiedrībā zināmas personības, kur ikvienu sagaidīs arī dažādi uzdevumi un pārsteigumi. Pirmo sēriju televīzijas kanālā ReTV skaties jau otrdien, 8. martā, pulksten 18.30!

Raidījumu vadīs jaunais šefpavārs – zēns vārdā Lūkass, desmit gadus vecs, kurš gatavos maltītes un dalīsies savā pieredzē, kā arī iedvesmos gatavot citus bērnus. Lūkasa kulinārijas un notikumu pusstunda būs aizraujoša, kurā ne tikai gatavos vienkāršas, bērniem saprotamas maltītes, bet arī būs interesanti klausīties, ko stāsta un atceras slavenības no savas bērnības. 

8. martā pulksten 18.30 sezonu atklāsim ar Bērnu estrādes studijas vadītāju un šlāgerdziedāju Agnesi Šīranti, turpmākajos raidījumos tiksimies ar puišiem no grupas “Audiokvartāls”, aktrisi Ditu Lūriņu, mūziķi un dziedātāju Patrishu un citām spilgtām personībām!

Vairāk par šovu meklē ReTV un “Mazais Šefiņš” sociālo mediju kontos!