Latviešu ekspedīcija "Paititi piezīmes" no 2. marta kanālā ReTV

Dziedātāja Aija Andrejeva, uzņēmēji Gundars Bojārs un Raitis Kubuliņš, kā arī zaļais zemnieks Pēteris Dimants dodas uz Peru. Lai arī šī vieta jau kopš sendienām vilinājusi zelta meklētājus, ekspedīcijas vadītājs Gundars uzsver, ka mērķis tomēr ir cits – meklēt pazudušo pilsētu Paititi jeb Eldorado. Elpu aizraujošiem notikumiem seko līdzi jaunā ekspedīcijā "Paititi piezīmes" jau no 2. marta, trešdienās, plkst. 21.25 kanālā ReTV.

Neskaitot kultūršoku un pāris sarežģījumus ar lidojumiem no Latvijas uz Peru, pirmajā sērijā piedzīvojumu meklētāji ierodas Kusko. Taču ceļojumu džungļu biezokņos nav iespējams uzsākt bez dāvanām un pielabināšanās vietējiem ļaudīm, tāpēc mūsu četrotne dodas iepazīt seno Inku galvaspilsētu Kusko, cerībā atrast kaut ko, kas noderētu pazudušās pilsētas Paititi izpētē. Taču nez vai nozagts telefons un saplēstas bikses atvieglos šo uzdevumu.

Iepazīstot valsti, kurā atradās seno Inku civilizācija, tomēr arī latviešu ekspedīcijas dažus dalībniekus ķer zelta drudzis. Tikmēr Aija atzīst, ka netālu no viņu būdiņas klīstošais jaguārs pat viņu neuztrauc tik ļoti kā kukaiņi, ar kuriem nākas sadzīvot džungļos.

Gundara Bojāra ceļojumiem pa Dienvidameriku kanāla ReTV skatītāji sekoja līdzi ekspedīcijā "Pa priecīgā kartupeļa pēdām", kurā bijušais Rīgas mērs un Gvido Kakliauskas meklēja priecīgos kartupeļus to dzimtenē.

Jaunā ekspedīcija "Paititi piezīmes" ReTV skatītājus priecēs astoņus trešdienas vakarus.