Latvieši triumfē pasākumu organizēšanas “Oskarā”

Augstākā latiņa pasākumu organizētājiem - būt vienā sarakstā un konkurēt ar pasaulē atpazīstamiem zīmoliem, piemēram, “Coca Cola”. Lai arī pandēmijas gads šai nozarei bijis smags, tas parādījis, ka grūtībās rodas labākās pasākumu idejas. Pierādījums - divu latviešu pasākumu aģentūru uzvara šajā prestižajā konkursā.

Aģentūras “Luka” vadītāja Inese Lukaševska pauž, ka visu mūžu var uz kaut ko tiekties, bet arī to nesasniegt. Tam var būt daudzi iemesli. Viņa bilst, ka tas pasākums ir pasaules vadošais konkurss, kur startē visi lielākie zīmoli.

“Behind the Spotlight”, aģentūras “Luka” organizētais pērnā gada pasākums, tika atzīts par labāko pasaulē divās kategorijās. Pausts, ka pasākuma ideja bija parādīt skatītājiem, kā top pasākums, to uzbūvējot viņu acu priekšā. Inesei Lukaševskai šķiet, ka tapšanas process ir visinteresantākais.

Inese Lukaševska uzskata, ka sasniegums ir milzīgs ieguvums nevis kā producentam, režisoram vai aģentūras vadītājam, bet gan visai Latvijai. Šogad esot pieteikti 188 darbi no 23 valstīm – Latvijas vārds izskanējis gan Eiropā, gan Amerikā, gan citviet.

Spoguļnamiņš virs Amatas upes - "Skudras Metropole" sadarbībā ar dizaina risinājumu uzņēmumu "Don't Panic" konkursā piedalījās ar vasarā īstenoto unikālo projektu . Tas tika izvirzīts kategorijā “Brand experience” jeb zīmola pieredze. Jāpiebilst, tajā sacenšas tādi zīmoli kā “Hennesy”, “Samsung” un citi, izvirzot savus vispārdrošākos projektus.

“Skudras metropole” vadītāja un radošā direktore Gundega atzīst - pasākumu organizētājiem šis gads bijis izaicinājumiem pilns gan no finansiālā aspekta, gan arī psiholoģiski. Tomēr uzvara šādā konkursā mudina neapstāties un īstenot arvien jaunas, reizēm pat pārdrošas idejas. “Tā ir tā kā tāda prieka pote, ko tu saņem, un tad tev ir atkal kaut kāds stimuls pārdzīvot to grūto laiku,” viņa bilst.

Prestižais konkurss tiek organizēts jau piecpadsmito reizi. Ņemot vērā pandēmiju visā pasaulē, šogad tas norisinājās tiešsaistes vidē. Tajā piedalījās dalībnieki no Itālijas, Vācijas, Lielbritānijas, ASV, Brazīlijas un citām valstīm.