Ko dāvināt bērniem Ziemassvētkos?

Ik gadu tuvojoties Ziemassvētkiem, mēs domājam, kā iepriecināt savus mīļos. Nav noslēpums, ka visvairāk dāvanas no Ziemassvētku vecīša gaida tieši bērni. Neviltots ir viņu prieks, ieraugot sen kārotu rotaļlietu vai kādu piedzīvojumu. Šajos Ziemassvētkos dāvini emocijas, kas paliks atmiņā daudz ilgāk un sagādās daudz vairāk prieka! Elektrokartingi, virtuālā realitāte un citas idejas lasi šajā rakstā!


Pozitīvas emocijas ir labākā dāvana

Kopā pavadīti mirkļi, smiekli un pozitīvas emocijas ir labākais, ko varam dāvināt gan sev, gan bērniem, gan citiem ģimenes locekļiem. Tieši tādēļ arvien populārākas dāvanas Ziemassvētkos kļūst dāvanu kartes kādam piedzīvojumam. Kādai izklaidei pirkt dāvanu karti bērnam?


Modernie elektrokartingi

Elektrokartingi joprojām ir visai jauns lauciņš izklaides industrijā, tādēļ šī būs līdz šim neizmēģināta atpūta ar pavisam jaunu pieredzi. Uzņēmumiem, kas piedāvā šādu pakalpojumu, parasti piedāvājumā ir sacīkšu elektrokartings un nomas elektrokartings, kas nedaudz savā starpā atšķiras.

Sacīkšu elektrokartingi ir ar jaudīgāku motoru un vieglākām detaļām, lai elektrokartings spētu attīstīt maksimālu ātrumu un būtu vieglāk vadāms. Savukārt elektrokartingi, kas paredzēti izklaides braucieniem, ir ar spējīgākiem akumulatoriem, kas bez uzlādes darbojas ilgāku laiku. Tāpat arī ir padomāts par ātru un vienkāršu bateriju nomaiņu un citām praktiskām lietām. Kas zina, varbūt arī Tavs bērns atklās sev jaunu aizraušanos un elektrokartingi kļūs par viņa hobiju?!Elektrokartingi izceļas ar vairākām priekšrocībām, taču būtiskākie plusi atšķirībā no benzīna braucamajiem ir:

 • benzīna kartings darbojas ar divu vai četru taktu dzinēju, bet elektrokartings ar elektromotoru;
 • elektrokartings ir dabai un cilvēkam draudzīgāks risinājums, jo nerada kaitīgos izmešus un gāzes;
 • elektrokartings spēj attīstīt lielāku ātrumu, kas var būt līdz pat 135 km/h (sacīkšu elektrokartings). Izklaidei paredzētie elektrokartingi lielākoties brauc ar maksimālo ātrumu līdz 45 km/h;
 • no tehniskā viedokļa elektrokartingi ir vieglāk un ērtāk vadāmi. Tas saistīts ar akumulatora novietojumu, kas ļauj vienmērīgāk sadalīt svaru. Tādējādi elektrokartings ir braucējam pārliecinošāk kontrolējams;
 • elektrokartingi brauc arī atpakaļgaitā, nospiežot pogu. Līdz ar to nebūs jāsauc palīdzība, ja būs gadījies izslīdēt no trases;
 • datorsistēma precīzi uzņem katra braucēja apļa laiku, tādēļ var rīkot regulāras sacīkstes un salīdzināt savu rezultātu;
 • elektrokartingi ir piemēroti arī mazākiem bērniem, augumam jābūt vismaz 1,2m.

Iespējams, ka Tavam bērnam elektrokartings būs īsta aizraušanās un viņš ar šo tehnisko sporta veidu gribēs nodarboties arī nākotnē. Dāvini iespēju atklāt ko jaunu un aizraujošu, zem Ziemassvētku eglītes liekot dāvanu karti braucienam ar izklaides elektrokartingu vai abonementu bērnu kartingu skolai!

Kur meklēt dāvanu kartes elektrokartingiem?

Dāvanu sertifikātu sevis izvēlētā vērtībā iegādājies kartingu hallē “GUNSnLASERS”! Brauc uz kādu no izklaides parkiem Juglā, Mežaparkā vai Šampēterī vai raksti uz [email protected] un iegādājies elektronisku karti! Pēc rēķina apmaksas saņemsi to savā e-pastā. Elektrokartingi atrodas Mārkalnes ielā 10, taču dāvanu vari iegādāties arī pārējos parkos Rīgā.

Foto: gunsnlasers.lv

Piedzīvojums lāzerpeintbolā

Lāzerpeintbols jeb laser tag ir ļoti iecienīta un pieprasīta šaudīšanās aktivitāte bērnu vidū. Ar lāzertag spēli tiek atzīmētas arī dzimšanas dienas, izlaidumi un citi nozīmīgi svētki. To var spēlēt gan draugu, gan ģimenes lokā, jo interesanti būs visiem.

Kāpēc bērniem patīk lāzera peintbols?

 • Ja pretinieks ir trāpījis, tas nav sāpīgi un nepaliek zilumi. Trāpījumu var dzirdēt ar skaņas signālu un vibrāciju ekipējumā.
 • Lasertag var spēlēt jau no 4 gadu vecuma, tādēļ pasākumā var piedalīties visa ģimene - arī jaunākās māsas un brāļi.
 • Ekipējums ir svarā viegls.
 • Spēles laikā instruktors dod dažādus uzdevums jeb misijas, kas komandām jāizpilda, piemēram, “Prezidents”, “Karoga uzvilkšanas centrālajā mastā”, “Punkti” u.c.
 • Misijās izmanto dažādus papildu atribūtus, piemēram, kannas, karogus un interaktīvus punktus.
 • Spēļu laukumi ir iekārtoti ar dažādiem aizsegiem un tematiskām lietām, piemēram, automašīnu, lielām kabeļu spolēm, kastēm u.c.
 • Lāzera peintbols pēc būtības atgādina datorspēles, tikai ir daudz veselīgāka alternatīva, jo būs jākustas un var spēlēt kā plašās telpās, tā ārā - svaigā gaisā.

Tāpat kā kā elektrokartingi, arī lasertags sniegs pozitīvas emocijas un, iespējams, kļūs par Tava bērna mīļāko nodarbi brīvajā laikā. Spēlēt iespējams ne tikai savas ģimenes vai draugu lokā, bet arī apmeklēt atvērtās jeb publiskās spēles, kurās tiekas pieredzejuši un ne tik pieredzējuši lāzertaga spēlētāji. Šādus sporta pasākumus regulāri rīko aktīvās atpūtas parks “GUNSnLASERS”. Ieskaties mājaslapā www.gunsnlasers.lv vai arī Facebook lapā https://www.facebook.com/GUNSnLASERS un uzzini, kad būs tuvākā atvērtā spēle!Kā iegādāties dāvanu karti lasertag spēlei?

Tāpat kā elektrokartingi, arī piedzīvojumu lāzertagā ir iespējams nopirkt izklaides parkos “GUNSnLASERS”. Raksti uz [email protected] un saņem elektronisku dāvanu kartes apliecinājumu savā e-pastā vai brauc tai pakaļ uz kādu no “GUNSnLASERS” parkiem Rīgā:

 • Mārkalnes ielā 10, Juglā;
 • Viestura prospektā 2, Mežaparkā;
 • Šampētera ielā 1, Šampēterī.

Pirms braukšanas piezvani pa tel. 27274646 (pēc savienojuma spied 1 un 1) un noskaidro, vai tajā mirklī kāds darbinieks ir uz vietas!

Bērni būs sajūsmā par šādu dāvanu zem grezni izpušķotās eglītes. Ja vēlies sarūpēt vēl īpašākus mirkļus, izvēlies piedāvājumu, kurā ietilpst gan elektrokartings, gan laser tag spēle. Tā bērnam būs īsta atpūta - vispirms elektrokartingi, pēc tam azartiska lasertaga spēle. Un viss vienuviet - gan elektrokartings, gan lazertags ir pieejams Mārkalnes ielā 10, Rīgā. Dāvini prieku un skaistas atmiņas!


Foto: gunsnlasers.lv

Populārais peintbols vai kāda cita no tā opcijām

Klasiskais peintbols jau gadiem ir populāra aktivitāte jauniešu vidū gan, lai dotos klases ekskursijā, gan svinētu dzimšanas dienu. Kāpēc gan neiepriecināt savus bērnus ar krāsu piedzīvojumu? Ja tomēr šķiet, ka bērni šo spēles variāciju ir izmēģinājuši un labprātāk uzspēlētu ko citu, izvēlies reball! Kas ir kas?

Aktīvās atpūtas centrs “GUNSnLASERS” saviem klientiem piedāvā iespēju izmēģināt:

 • krāsu peintbolu ar standarta bumbiņām (68. kalibrs). Bumbiņa lido ātri un tālu, tādēļ šī aktivitāte ir ideāli piemērota āra laukumiem svaigā gaisā. Tiesa, var gadīties, ka paliek arī kāds zilums no pretinieka trāpījuma;
 • soft peintbolu ar nedaudz mazāka izmēra bumbiņām (50. kalibrs). Lielākie soft peintbola plusi ir zemākas pasākuma izmaksas un iespēja, ka trāpījuma gadījumā paliks zilums, ir krietni mazāka nekā klasiskajā peintbolā;
 • reball jeb peinbols ar gumijas bumbiņām, ko spēlē iekštelpu laukumos. Būtiskākās priekšrocības ir neierobežots skaits bumbiņu (nav papildus jāmaksā, viss tiek iekļauts jau starta komplektā), kā arī iespēja spēlēt telpās, tādējādi nav jāuztraucas, ka spēles dienā ir lietus, vējš vai citi ne tik patīkami laikapstākļi.

Kurš no variantiem būs piemērotāks Taviem bērniem? Zvani pa tālr. 27274646 (pēc savienojuma jāspiež 1 un 1) un klientu konsultants palīdzēs izvēlēties!


Kur pirkt dāvanu karti peintbola spēlei?

Dāvanu sertifikātu lieliskam piedzīvojumam vari iegādāties izklaides parkos “GUNSnLASERS”! Lai saņemtu elektroniska formāta dāvanu sertifikātu, raksti uz e-pastu [email protected], norādot vēlamo summu. Savukārt, ja gribi zem eglītes nolikt taustāmas formas dāvanu, dodies uz kādu no “GUNSnLASERS” atpūtas centriem Rīgā:

 • Juglā, Mārkalnes ielā 10;
 • Mežaparkā, Viestura prospektā 2;
 • Šampēterī, Šampētera ielā 1.

Pirms braukšanas piezvani pa tel. 27274646 (spied 1 un 1), lai pārliecinātos, ka kāds ir uz vietas. Izklaides parks strādā katru dienu (arī brīvdienās un vēlu vakaros).

Foto: gunsnlasers.lv

Pieprasītā virtuālā realitāte

Pasaulē virtuālā realitāte jau ir sen zināma. Beidzamajos gados tā kļūst populārāka un pieprasītāka arī Latvijā, tādēļ tehnoloģiju fanātiem ir pieejamas virtuālās realitātes istabas, kas piedāvā dažādas spēles, nodrošinot visu vajadzīgo aprīkojumu.

Ja arī Tavs bērns aizraujas ar tehniskām lietām, tad virtuālā realitāte vai elektrokartings būs piemērota dāvana Ziemassvētkos.

Kas ir virtuālā realitāte?

Tā ir ar datorsistēmas palīdzību ģenerēta vide, kas ļauj lietotājam iejusties iedomātā realitātē ar šķietami īstiem apstākļiem. Tās ir gan dažādas datorspēles, gan lietojumprogrammas, ko izmanto arhitektūrā, medicīnā, mārketingā, būvniecībā u.c. jomās.


Virtuālās realitātes istabās tiek nodrošinātas populāras spēles ar oficiālajām licencēm, gan arī visas tehniskās lietas - austiņas, brilles, sviras u.c. Šāda telpa 2022. gadā ir izveidota arī “GUNSnLASERS” iekštelpu izklaides parkā Mārkalnes ielā 10, Rīgā. Te pieejami arī elektrokartingi, airsofts un lāzerpeintbols.

Kā nopirkt virtuālās realitātes dāvanu karti?

Raksti uz [email protected] un iegādājies dāvanu neizejot no mājas. Pēc rēķina apmaksas apliecinājumu saņemsi savā e-pastā. To varēsi izdrukāt un iesaiņot, lai Ziemassvētku vakarā noliktu zem eglītes. Vari iegādāties arī dāvanu komplektu, norādot tikai summu. Tādā variantā ietilpst arī citi “GUNSnLASERS” piedāvātie pakalpojumi, piemēram, elektrokartingi, peintbols u.c.

Vai piekrīti viedoklim, ka labākās dāvanas Ziemassvētkos ir tās, kas sagādā prieku un atmiņas, ko atcerēties vēl ilgi? Ja tā, tad elektrokartingi, lāzertaga vai peintbola spēle būs tieši laikā, lai iepriecinātu bērnus visgaidītākajos svētkos. Elektrokartingi un pārējās aktivitātes būs lieliska iespēja atpūsties visiem kopā. Ziemassvētku vecīša maisā šogad liec dāvanu no “GUNSnLASERS”!