Kas zināms par šodienas darba laiku iestādēs un uzņēmumos?

Te apkopojām šobrīd pieejamo noderīgo informāciju par darba laikiem naktī no svētdienas uz pirmdienu pasludinātajā brīvdienā.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca pirmdien strādā ierastajā režīmā

 Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca šodien strādās ierastajā režīmā, konsultācijas un izmeklējumi nav atcelti, informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību vadītāja Linda Rudzroga.

Rūpējoties par pacientiem, vizītes pie speciālistiem un pieraksti uz izmeklējumiem, kā arī pārējie Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas sniegtie pakalpojumi Ventspilī, Talsos, Kuldīgā un Liepājā šodien tiek nodrošināti saskaņā ar pierakstu.

Ja pacientiem nav iespējams ierasties uz konsultāciju vai izmeklējumu, slimnīca aicina par to informēt, zvanot uz reģistratūru.

Valmieras novada pašvaldības iestādes strādās kā ierasts, bērnudārzos būs dežūrgrupas

Šodienas Valmieras novada pašvaldības iestādes strādās kā ierasts darbdienās, bet bērnudārzos būs tikai dežūrgrupas, informēja pašvaldības zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Melece.

Vidzemes slimnīca šodien strādās kā ikdienā, arī sabiedriskais transports Valmierā kursēs kā darbdienās.

Lai varētu nodrošināt visus pakalpojumus, vecākiem būs iespēja bērnus atstāt bērnus dežūrgrupās bērnudārzos.

Vilcieni un reģionālie autobusi pirmdien kursēs pēc darbadienu kustības saraksta

 Vilcieni un reģionālie autobusi pirmdien kursēs pēc darbadienu kustības saraksta, teikts AS "Pasažieru vilciens" publiskotajā paziņojumā.

Arī Autotransporta direkcijas pārstāvji norādīja, ka reģionālais sabiedriskais transports - autobusi un vilciens - brauks atbilstoši darbadienu kustību grafikiem.

Jau vēstīts, ka arī Rīgas sabiedriskais transports pirmdien kursēs kā darbdienās, taču autotāvvietas būs bez maksas.

Liepājas pašvaldība pirmdien nodrošinās pamatpakalpojumus, bērnudārzi būs atvērti tikai no rīta

 Svinot Latvijas vīriešu hokeja izlases izcīnīto bronzas medaļu, šodien Liepājas pašvaldība nodrošinās pamatpakalpojumus, bērnudārzi būs atvērti tikai no rīta, bet slimnīca un sabiedriskais transports strādās, informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Liepājas pašvaldība aicina svinēt uzvaru, bet pamatpakalpojumus Liepājas pašvaldības administrācijā varēs saņemt arī šodien. Nodaļu pārstāvji un daļa iestādes šodien nodrošinās pakalpojumu sniegšanu tiem cilvēkiem, kuri bija šodien ieplānojuši tos saņemt pašvaldības iestādēs.

Liepājas bērnudārzos administrācija monitorēs situāciju ar apmeklētību. Aicinājumu izbaudīt svētku dienu ir nosūtīts vecākiem. Tomēr drošībai, lai vecākos neradītu apjukumu, nepieciešamības gadījumā bērnus varēs pieskatīt līdz plkst.10.

Liepājas reģionālā slimnīca strādās ierastajā ritmā, piekoriģējot atsevišķu pakalpojumu pieejamību saistībā ar personāla nespēju ierasties bērnudārza brīvdienu dēļ.

Liepājas sabiedriskais transports kursēs pēc darbadienu grafika.

Svētku brīvdienā nedarbojas VSAA klientu apkalpošanas centri un konsultatīvais tālrunis

 Šodien, svētku brīvdienā, visā Latvijā nestrādās Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras klientu apkalpošanas (VSAA) centri.

VSAA aģentūru LETA informēja, ka valstī noteiktajā svētku brīvdienā nedarbojas arī konsultatīvais tālrunis.

Aģentūras pārstāvji rīt, 30.maijā, sazināsies ar klientiem, kuri bija pierakstījušies šodien klātienes apmeklējumam, un vienosies par citu pieņemšanas laiku.

CSDD apkalpos klientus ierastajā režīmā

 Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) pirmdien apkalpos klientus atbilstoši ierastajam darbalaikam, teikts direkcijas paziņojumā.

CSDD informē, ka pirmdien CSDD apkalpos klientus klientu apkalpošanas centros un tehniskās apskates stacijās visā Latvijā saskaņā ar ierasto darbalaiku pirmdienās.

Jau vēstīts, ka Saeima svētdien, 28.maijā, īsi pirms pusnakts nolēma pirmdienu, 29.maiju, pasludināt par svētku dienu par godu Latvijas hokejistu izcīnītajām bronzas medaļām.

Lielākās slimnīcas pirmdien strādās kā darbadienā un plānotās vizītes neatcels

 Bērnu klīniskā universitātes slimnīca (BKUS), Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca un Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca pirmdien strādās kā darbadienā un plānotās vizītes neatcels.

"Apzināmies, ka Bērnu slimnīcas pacienti, viņu vecāki, kā arī mūsu slimnīcas ārsti un pārējais slimnīcas personāls, ir rūpīgi plānojuši vizītes, paredzētās procedūras un pakalpojumus, tādēļ 29.maijā visas ieplānotās vizītes un citi ārstniecības pakalpojumi notiks, kā plānots," teikts BKUS paziņojumā.

"29.maijā slimnīcas darbs notiek plānotajā kārtībā - pacientu vizītes pie speciālistiem un uz izmeklējumiem netiek pārplānotas," vēsta Stradiņa slimnīca.

Arī Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca uzsver, ka pirmdien strādās kā darbadienā un plānotās vizītes netiks atceltas.

Tāpat Rīgas Dzemdību nams uzsver, ka ārstniecības pakalpojumus pirmdien sniegs ierastajā kārtībā.

Līdzīgi arī Valsts asinsdonoru centrs izplatījis paziņojumu, uzsverot, ka "asins pārliešanai brīvdienu nav", tādēļ notiks visi plānotie izbraukumi un donori tiks gaidīti visās pieņemšanas vietās ierastajā laikā.

Kā ziņots, Saeima svētdien īsi pirms pusnakts nolēma pirmdienu, 29.maiju, pasludināt par svētku dienu par godu Latvijas hokejistu izcīnītajām bronzas medaļām. Sociālajos tīklos šāds parlamenta lēmums izpelnījies ļoti neviennozīmīgu vērtējumu - no vienas puses, cilvēkiem it kā ir prieks par brīvdienu, bet no otras puses, tiek norādīts, ka šāds pēdējā brīža lēmums rada lielu haosu un ir vērtējams kā politisks populisms.

Jūrmalā pašvaldības klientu centri slēgti, nestrādā skolas, bet eksāmeni notiks

Jūrmalā pašvaldības klientu centri šodien ieviestās svētku brīvdienas dēļ slēgti, informēja pašvaldības pārstāve Zane Leite.

Mācību process šodien nenotiek, tikmēr pašvaldības bērnudārzos vadītāji "monitorēs situāciju", pauda pašvaldībā.

Strādā tie dienesti, kuri parasti strādā brīvdienās - policija, Jūrmalas slimnīca. Sabiedriskais transports Jūrmalā kursē pēc darba dienu grafika.


Foto: Iva Leiniša/LETA