Kārsavietis popularizē šautriņu mešanu

2013.gada nogalē iepazīt sporta veidu darts, pēc gada jau patstāvīgi uzņemties šī sporta veida sacensību noorganizēšanu Latgalē – tas raksturo kārsavieti Laimoni Nagli. Šobrīd viņš ir arī darta komandas “50+1” galvenais treneris, kurā katrs šautriņmetējs var lepoties ar ievērojamiem sasniegumiem.

Kārsavietis Laimonis Naglis ar šautriņu mešanu sāka nodarboties pirms vairāk nekā sešiem gadiem, kā pats atzīst – paziņas pamudināts. Ja sākumā nodoma attīstīt sevi šautriņu mešanas sporta veidā jeb dartā nebija, tad laika gaitā tas tik ļoti aizrāvis, ka Laimonis nolēma dibināt pat savu šautriņmetēju komandu. Šobrīd tajā apvienojušies astoņi dalībnieki.

Katru nedēļu ceturtdiena komandas “50+1” dalībniekiem ir sava veida svētku diena, jo tad viņi pulcējas uz kopīgiem treniņiem. Vienā no tiem, lai dalītos pieredzē, klāt bija arī Latvijas vadošais šautriņu metējs Madars Razma. Ar dažādiem sasniegumiem ne vien Latvijas, bet arī starptautiskā mērogā var lepoties arī komandas “50+1” šautriņmetēji. Viens no lielākajiem panākumiem ir izcīnītais Latvijas Darta Organizācijas Komandu kauss.

Nebaidīties sākt nodarboties ar šautriņmešanu Laimonis Naglis mudina arī citus, piebilstot, ka darts ir sporta veids, kur nav nepieciešami būtiski naudas līdzekļi. Vajadzīgs vien šautriņu komplekts un šautriņu mērķis, tomēr pats galvenais ir mērķtiecība.