Daļa iedzīvotāju uzskata, ka ierobežojumus vajadzēja ieviest ātrāk

No ceturtdienas būs vairāki ierobežojumi, tai skaitā - mājsēde. Kāds ir iedzīvotāju viedoklis par gaidāmiem ierobežojumiem?

Lai gan pēc vakardienas valdības paziņojuma par mājsēdes ieviešanu no šīs ceturtdienas sociālajos medijos izraisīja arī asu viedokļu vētru, šodien, ReTV Ziņām uzrunājot iedzīvotājus, daļa uzskata, ka valdības lēmums ir pareizs un, iespējams, šādu soli vajadzēja spert jau ātrāk. “Valdībai sen jau bija jārīkojas. Tā kā viņi tagad rīkojās, varbūt vēl stingrāk. Diemžēl tāda ir mūsu sabiedrība, mūsu sabiedrības daļa. Ne jau valdība ir vainīga, vainīgi ir cilvēki. Valdība ir pastarpināti vainīga, vainīga ir mūsu sabiedrība,” pauž Mārīte, Ventspils iedzīvotāja.

 “Grūti pateikt, bet it kā vajadzētu ierobežot. Kaut kādai kārtībai ir jābūt, galu galā - visatļautība. Visi tie, kas nevakcinējas, vienkārši nedomā par citiem: par mazbērniem, bērniem. Nu, nevar tā,” saka Ņina, Rūjienas iedzīvotāja.

 “Viņiem vajadzēja ātrāk par šo domāt, tagad visu šo saliek vienā putrā,” atzīst Dace, Ventspils iedzīvotāja.

 “Es vērtēju tikai pozitīvi un uzskatu to, ka nepieciešams to izdarīt agrāk, jo galīgi neizskatās labi, ka Latvija ir pirmajā vietā no sliktās puses,” saka Ainārs, Talsu iedzīvotājs.

Vai noteiktos ierobežojumus ievēros, pārsvarā no uzrunātājiem iedzīvotājiem dzirdama apstiprinoša atbilde. Taču iedzīvotāji arī atzīst, ka patīkami jau tas nav. “Tāpat kā pagājušo reizi ievēroju, tāpat arī šoreiz, nav jau variantu. Tā jau katram pašam sava izvēle,” saka Zigurds, Valmieras iedzīvotājs.

 “Nu, jā, nepatīkami jau ir, bet, ja tiešām tāda situācija. Jauniešiem tā vakara sēdēšana ir pagrūta, man jau nekādas vainas nav,” skaidro Erna, Sabiles iedzīvotāja.


Foto: Freepik