Covid-19 dēļ uz laiku slēgta Aizkraukles slimnīca

Covid-19 smagi skāris Aizkraukles slimnīcu. Veicot analīzes slimnīcas kolektīvam, vīruss konstatēts 15 darbiniekiem, tāpēc pieņemts lēmums ārstniecības iestādi slēgt līdz 21.novembrim. Daļa pacientu izrakstīti, bet daļa nogādāti Daugavpils slimnīcā.

Pašlaik jārēķinās, ka uzņemšanas nodaļa un citi stacionārie pakalpojumi apmeklētājiem nebūs pieejami līdz 21.novembrim. Tuvākajā laikā tiks veikti atkārtoti darbinieku testi un ceturtdien, kad būs saņemti rezultāti slimnīcas vadība pieņemts lēmums par to, kuri ambulatorie pakalpojumi, iespējams, būs apmeklētājiem pieejami.

Līdz tam iedzīvotājiem slēgti visi stacionārie un lielākā daļa ambulatoro pakalpojumu. Strādāt turpina vien ģimenes ārsti un zobārstniecības kabinets, kuri slimnīcas telpas nomā savai privātpraksei.

Aptaujātie aizkrauklieši atzīst, ka situācija nav patīkama, tomēr atzīst, ka jāpielāgojas šī brīža situācijai valstī, ja vien ir iespējams, pacietīgi jāpagaida, jāpiesakās telefona konsultācijām vai jāizmanto Aizkrauklei tuvākās slimnīcas, kas atrodas Ogrē un Jēkabpilī.