Brīvdienā pēc Dziesmu un deju svētkiem strādās atsevišķas pasta nodaļas

Pirmdien, 2023.gada 10.jūlijā, kas šogad ir brīvdiena pēc Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētkiem, tomēr strādās atsevišķas pasta nodaļas Latvijas lielāko pilsētu tirdzniecības centros. Klienti, kam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) piešķirtie pabalsti un pensijas tiek piegādāti dzīvesvietā ar Latvijas Pasta starpniecību un kam izmaksa paredzēta no 9. līdz 10.jūlijam, tās saņems agrāk.

Diena pēc Dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta ir oficiāla brīvdiena visā valstī. Pasta pakalpojumi šajā dienā būs pieejami atsevišķās pasta nodaļās lielāko pilsētu tirdzniecību centros – precīzs Rīgā, Mārupē, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī un Liepājā strādājošo pasta nodaļu saraksts un to darbalaiki pieejami šeit.

VSAA izmaksātās pensijas un pabalsti, kuru piegāde dzīvesvietā paredzēta 9. un 10.jūlijā, klientiem tiks piegādāti un izmaksāti 7.jūlijā, bet 6.jūlijā tie tiks izmaksāti klientiem, kuriem par izmaksas datumu noteikts 7. un 8.jūlijs. Savukārt 5.jūlijā klienti saņems pensijas un pabalstus, kam izmaksa paredzēta 5. un 6.datumā.

Sūtījumu saņemšanai un nosūtīšanai ir izmantojami Latvijas Pasta pakomāti visā valsts teritorijā. Informācija par Latvijas Pasta pakomātu tīklu pieejama te.