Baltijas galvaspilsētās kāpj dīzeļdegvielas cenas

Pagājušajā darba nedēļā visās Baltijas valstu galvaspilsētās palielinājās dīzeļdegvielas cenas, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Darba nedēļas beigās augstākā benzīna cena bija Tallinā, seko Rīga un tad Viļņa. Savukārt dīzeļdegviela visdārgākā bija Rīgā, seko Tallina, bet vismazāk dīzeļdegviela darba nedēļas beigās maksāja Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā piektdien 95.markas benzīna cena saglabājās stabila un maksāja tik pat, cik nedēļu iepriekš - 1,664 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena palielinājās par 1,9% - līdz 1,594 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā piektdien 95.markas benzīna cena, salīdzinot ar iepriekšējās darba nedēļas noslēgumu, kāpa par 2,6% un bija 1,579 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena palielinājās par 2,7% - līdz 1,509 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās piektdien 95.markas benzīna cena samazinājās par 1,8% - līdz 1,679 eiro, bet dīzeļdegvielas cena nedēļas laikā palielinājās par 2% - līdz 1,539 eiro par litru.

Autogāzes cenas Rīgā un Viļņā nedēļas laikā samazinājās. Attiecīgi Rīgā autogāzes cena saruka par 0,5% - līdz 0,735 eiro par litru, bet Viļņā - par 3,1% un maksāja 0,622 eiro par litru. Savukārt Tallinā autogāzes cena saglabājās stabila un piektdien maksāja 0,68 eiro par litru.
Foto: Freepik; ilustratīvs