Atklāts "Olimpiskais centrs Rēzekne"

Svinīgi atklāta olimpiskā centra “Rēzekne” sporta arēna, kur vienā blokā atrodas ledus halle, savukārt otrā – multifunkcionālā zāle. Jaunizbūvētā arēna ne vien ļaus attīstīt līdz šim pilsētā nepieejamos sporta veidus, bet arī rīkot starptautiska mēroga sacensības.

Rēzeknes Olimpiskā centra sporta arēnas būvniecība tika sākta pirms trim gadiem. Šajā laikā piedzīvots ne mazums šķēršļu, tostarp arī finansiāli sarežģījumi. 

“Vairākus gadus uzturējām to spriedzi, lai tomēr viņš būtu pabeigts un mums tas izdodas. Tāpēc, protams, ka prieks no padarītā darba. Rēzekne un šīs Latgales daļa pelnījuši tādu lielisku sporta bāzi,” stāsta Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs.

Līdz ar Olimpiskā centra atklāšanu, šobrīd Latvijā kopumā ir deviņi olimpiskie centri, taču Latgalē šis ir otrais. Rēzeknes Olimpiskā centra daudzfunkcionālās arēnas atklāšanas dienā, līdztekus svinīgām uzrunām, notika simboliska hokeja spēle, kā arī klātesošos ar priekšnesumiem priecēja daiļslidotāji.

Daudzfunkcionālās sporta arēnas būvniecība bija projekta „Olimpiskais centrs Rēzekne” trešā jeb noslēdzošā kārta. Šī paša projekta gaitā jau izbūvēts mākslīgā seguma futbola laukums, viesnīca un atklātais peldbaseins.