Aizvadītajā diennaktī no ūdenstilpēm izcelti četri bojāgājušie

Aizvadītajā diennaktī no ūdenstilpēm izcelti četri bojāgājušie, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Vakar vakarā VUGD saņēma izsaukumu uz Jēkabpils novada Sēlpils pagastu, kur vieglā automašīna ieripojusi Daugavā. Ugunsdzēsēji glābēji no automašīnas salona atbrīvoja divus cilvēkus, kurus nogādāja krastā pie Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem, kuri konstatēja cilvēku nāvi.

Notikuma vietā no nogrimušās automašīnas notika degvielas noplūde, tādēļ glābēji, lai ierobežotu to, uzstādīja absorbējošās bonas 15 metru garumā.

Vakar vakarā Aizkraukles novada Skrīveru pagastā no Daugavas tika izcelts bojāgājis cilvēks, kurš nodots Valsts policijas darbiniekiem.

Arī Ventspils novadā no Užavas upes izcelts cilvēks, kuram NMPD mediķi konstatēja nāvi.

Vēl pirms plkst.15 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Republikas ielu Liepājā, kur applūdušas kanalizācijas dēļ četrstāvu dzīvojamās mājas pagrabstāvā esošajā veikalā applūda telpas. Tajās atradās trīs personas. Glābēji palīdzēja no applūdušā pagraba izkļūt diviem cilvēkiem, bet vēl viens ārā izkļuva saviem spēkiem. Visi trīs tika nodoti NMPD mediķiem. Plkst.15.16 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega vieglā automašīna, koka paletes un makulatūra, trīs gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, šķūņa ārsiena, divi elektrības stabi, vads, grīda, meža zemsedze, sausā zāle, krūmi, koki un septiņos gadījumos atkritumi.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 79 izsaukumus - 26 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā četrus uz meža ugunsgrēku dzēšanu, 41 uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi.


Foto: Freepik; ilustratīvs