Šodien pirmizrādi kanālā “ReTV” piedzīvos jauns, vēl nebijis televīzijas projekts “Intervija tumsā”, kuru vadīs atraktīvais žurnālists Dāvis Valdnieks. Raidījums būs īpašs ar to, ka daļa no tā taps pilnīgā tumsā, bet TV skatītājiem intervijas dalībnieki būs redzami. “Intervija tumsā” pirmā raidījuma saruna būs ar dziedātāju Samantu Tīnu, kurai nāksies atbildēt uz neērtiem jautājumiem.

Pieredzējušais žurnālists atzīst, ka arī viņam nereti ir ļoti grūti uzdot tiešus jautājumus, it īpaši cilvēkiem, kuri ir viedokļu līderi. “Arī intervētājam trīc lūpa, uzdodot neērtu jautājumu! Bet, kad izslēdz gaismu, tad vairs nav nemaz tik sarežģīti. Un kāpēc gan neizslēgt gaismu un nenofilmēt to ar speciālu aprīkojumu?” retoriski vaicā Dāvis Valdnieks.

Divas trešdaļas no raidījuma notiks gaismā, ērtā un mājīgā studijā, lai viesiem šķistu, ka atrodas nevis kameru priekšā, bet Dāvja viesistabā. Savukārt trešdaļa no raidījuma notiks tumsā. “Uz pašiem neērtākajiem jautājumiem, mēs izslēdzam gaismu un filmējam ar infrasarkanajām kamerām, lai redzētu, kāda ir viesu reakcija,” paskaidro raidījuma vadītājs.

Šovakar raidījumā “Intervija tumsā” skatuves māksliniece Samanta Tīna atklās detaļas par notikumu, par kuru agrāk ar žurnālistiem nav runājusi – par fotosesiju, kurā viņu ievilināja fotografēties kailai. Par to, kādu iespaidu tas atstāja uz viņas ģimeni, kādu iespaidu tas atstāja uz viņu kā uz personību, māksliniece atklās raidījumā.

Raidījums “Intervija tumsā” turpmāk būs skatāms katru trešdienu plkst. 19:40 kanālā “ReTV” un “Brivdienas TV” YouTube kanālā. Intervijas tumsā plānotas ar Mārtiņu Bondaru, Elitu Patmalnieci, veselības ministri Ilzi Viņķeli un citām sabiedrībā zināmām personībām.

 

Spread the love