Līdz ar februāra beigām oficiāli noslēgusies hokeja komandas “Dinamo Rīga” 12.sezona. 29. februārī Babītē, inbox.lv ledus hallē, satikās “Dinamo Rīga” spēlētāji un komandas visuzticīgākie līdzjutēji, kuri visas sezonas garumā ir bijuši kopā ar komandu gan priekos, gan bēdās.

Neskatoties uz izvirzītajiem mērķiem, šajā sezonā komandai nav gājis viegli. “Dinamo Rīga” iepriekšējā sezonā līdz pat regulārā čempionāta pēdējai kārtai cīnījās par vietu Gagarina kausā, tomēr piekto gadu pēc kārtas Latvijas komanda palika bez KHL izslēgšanas turnīra. Jāpiebilst, ka šogad komanda ar 41 punktu 62 mačos Rietumu konferencē ieņem pirmspēdējo vienpadsmito vietu.

Lauris Dārziņš, komandas uzbrucējs un komandas kapteinis stāsta, ka, izdzīvojot šo posmu, spēlētāji mācījās nepadoties un guva pieredzi nākamajām sezonām, lai arī kur katrs spēlētu.

Lai vai kā, sezonas noslēguma pasākumā ikvienam bija iespēja satikt spēlētājus, iegūt autogrāfus, dalīties pozitīvās emocijās, uzspēlēt aizraujošu galda hokeja spēli un kopā radīt prieku. Pasākuma laikā arī fani bija sarūpējuši pārsteigumu mirkļus, sveicot sportistus, kuri šogad laukumā bija sagādājuši īpašas emocijas. Par 12. sezonas debiju tika apbalvots vārtsargs Jānis Voris.

Fani ir optimisma pilni, jo drīz ikviens varēs sekot līdzi Latvijas izlasei Pasaules čempionātā hokejā, un tad, aizvadot vasaru, jau sekos 13. sezona.

 

Sižeta autori:
Ilze Daukante-Sterģe
Žanis Žujevics
Zemgales reģionālā televīzija

 

Spread the love